עם נקודה אחת בלבד משלושת המשחקים האחרונים אחרי שנכנעה לבני יהודה ומכבי פתח תקווה ונפרדה בתיקו ממכבי נתניה, בבית וגן מאמינים שבית”ר ירושלים יכולה להתאושש דווקא הערב (שני) ב-20:45 מול מכבי חיפה באצטדיון סמי עופר. 

״עד עכשיו שיחקנו מול קבוצות שבאו להסתגר, אפילו הפועל תל אביב שיחקה סגור מולנו, עכשיו נשחק מול קבוצה יוזמת ואנחנו מתארגנים לזה בהתאם״, אמרו בירושלים לקראת המשחק מול הירוקים. 

מסע"ת בית"ר ירושלים לקראת מכבי חיפה

סלובודאן דראפיץ’ ושי ברדה עשויים להפתיע ולעלות עם שלושה בלמים למשחק, כאשר אנטואן קונטה תורגל לסירוגין כבלם לצידם של טל בן חיים ואוראל דגני וגם כקשר אחורי לפני עלי מוחמד ומיכאל אוחנה. דראפיץ’ וברדה ירדו מהאופציה להציב את אור זהבי כבלם למשחק, למרות שתרגלו אותו ב-11 באימון ביום שבת. 

אנטואן קונטה עולה לכדור (אורן בן חקון)אנטואן קונטה עולה לכדור (אורן בן חקון)

בית״ר חייבת ניצחון וצמד המאמנים שוברים את הראש בימים האחרונים באיזה הרכב לעלות בסמי עופר, כשהם רוצים גם להשאיר על הספסל אופציות איכותיות למקרה והמשחק יילך לכיוון לא טוב מבחינתם. ירדן שועה ימשיך לקבל קרדיט בהתקפה לצידו של עטר, בעוד גם עידן ורד בתמונת ההרכב. בתוך כך, שי קונסטנטין אמור לחזור ל-11 אחרי שלא שיחק במשחקים האחרונים של הקבוצה, כאשר אורי מגבו יתופקד כמגן שמאלי. 

שי קונסטנטין (רדאד ג'בארה)שי קונסטנטין (רדאד ג'בארה)

בנושא אחר, הבעלים משה חוגג, ביחד עם היו״ר אלי אוחנה והמנכ״ל מוני ברוש, צפויים להמריא מחר לדובאי בניסיון לקדם את המו״מ מול השייח חמד בן ח’ליפה ואנשיו. בבית״ר מכינים את כל הדוחות הכספיים של המועדון לקראת הפגישה בתקווה לסכם עוד השבוע על מכירת 49% מהמועדון לשייח האמירתי. 

שייח בן ח'ליפה ומשה חוגג (אינסטגרם, רדאד ג'בארה)שייח בן ח'ליפה ומשה חוגג (אינסטגרם, רדאד ג'בארה)

הרכב משוער: איתמר ניצן, שי קונסטנטין, אוראל דגני, טל בן חיים, אנטואן קונטה, אורי מגבו, עלי מוחמד, מיכאל אוחנה (אופיר קריאף), עידן ורד, אלירן עטר, ירדן שועה.