שחקני בית״ר ירושלים ינסו דווקא מול מכבי תל אביב לשנות הערב (שני) את הרושם שהותירו אחרי ההפסד להפועל תל אביב בבלומפילד כאשר יארחו אותם באצטדיון טדי ב-20:45. חנן ממן ועלי מוחמד צפויים לחזור להרכב, תמיר עדי יתפוס את מקומו של דן איינבינדר (צהובים) במרכז השדה. אנטואן קונטה גם כן צפוי לחזור להרכב, אורי מגבו תורגל כמגן שמאלי.

המאמן רוני לוי התייחס לשבוע שעבר על הקבוצה: "זה היה שבוע קשה מאוד מבחינה ספורטיבית, התאכזבנו מאוד, אך יחד עם זאת אנחנו צריכים לדעת לעשות מעבר מהיר ולהתרכז במשחק הבא. לנתק את כל רעשי הרקע, ולהיות ממוקדים במשחק הבא. צריך לעשות את המקסימום כדי להיראות כמו שנראינו בכל השנה ולחזור עם תוצאה טובה יותר".

"יש המון ציפיות מהשחקנים שנחזור להיות קבוצה מסודרת ומאורגנת ברוב השנה, כמו שהיינו ושנהיה פחות חשופים כמו במשחק האחרון. יש הרבה פרמטרים מקצועיים להשתפר, אבל לא פחות חשוב בנשמה, בהקרבה ובנתינה, אנחנו חייבים להשתפר בעניין הזה", הוסיף.

אוהדי בית״ר ים בטדי

על השחקנים שלו אמר: ״זה לא נעים לקבל בראש בכדורגל, גם הם הולכים עם הראש למטה באופן יחסי, אבל צריך לדעת להיות חזקים בכדורגל ולהתמודד עם המצבים ולהמשיך קדימה, ולנסות ולתקן במשחק הבא. אני חושב שהם מבינים את זה טוב, ומתכוונים לעשות את זה". 

על השבוע שעבר עליו באופן אישי: ״אני הרבה שנים בכדורגל, אני מאוד מנוסה. יודע להתמודד עם מצבים טובים יותר ופחות. גם כשהיינו בתקופות טובות מאוד לא יצאתי מגדרי, וגם עכשיו אני לא מאבד את הראש. לא נעים לקבל בראש, לא נעים לקבל ביקורות, חלק מהן מוצדקות, אבל אני מסתכל על כל העונה ומאוד מרוצה. אני מקווה שנדע לשמור על מה שעשינו עד עכשיו ואז הכל בסדר מבחינתי".