הליגה הלאומית עוד לא חזרה בזמן הסגר במדינת ישראל, אך בינתיים נודע כי כפר קאסם מתמודדת עם מכת הידבקויות של נגיף הקורונה, כאשר מלבד הרכש החדש, מהראן ראדי, עוד חמישה שחקנים חיוביים לווירוס.

בנושא אחר, כפי שפורסם לראשונה ב-ONE, השוער רון שושן שוחרר לבקשתו ממ.ס אשדוד והצטרף היום (ראשון) להפועל ראשון לציון מהליגה הלאומית, זאת באמצעות סוכנו אדם קידן. 

שושן בן ה-27 שיחק באשדוד בעונה וחצי האחרונות ושימש שוער שני עד לתחילת העונה הנוכחית אז חזר יואב גראפי לסגל הקבוצה ובכך הפך לשוער שלישי ועל כן ביקש להשתחרר בכדי לחזור לשחק.

רון שושן (חגי מיכאלי)רון שושן (חגי מיכאלי)

שושן שגדל במכבי חיפה ושיחק בין היתר בהפועל עפולה, הפועל נוף הגליל ומכבי נתניה, אמר לאחר החתימה: ״אני שמח מאוד להגיע לראשל״צ. מחכה כבר לחזור לשחק ולעשות את מה שאני עושה הכי טוב. ובטוח שתהיה לנו עונה מדהימה יחד”.

בנוסף, ראשל”צ החתימה גם את הבלם אלון שטרוזברג בן ה-21 שגדל במחלקת הנוער של מכבי תל אביב ומגיע לכתומים מבית”ר ת”א/בת ים אצלה שיחק בהשאלה. שטרוזברג אמר לאחר ההחתמה: “רוצה להודות להפועל ראשל״צ על ההזדמנות. שמח וגאה להגיע למועדון הגדול הזה. באתי לעבוד קשה ואני מאמין ובטוח שעם העבודה הקשה נצליח לעשות את המקסימום לעזור לקבוצה”.

שער אדיר לזהבי! בהולנד מתלהבים מהישראלי