הפועל כפר סבא ממשיכה לשקוע. הירוקים נכנעו הערב (ראשון) 2:1 להפועל חדרה, נותרו אחרונים בטבלה והפער מחוף מבטחים עומד על 7 נקודות כשנראה שאין לקבוצה פתרון למאבק ההישרדות בליגה. החדרתים מצידם כבר 9 נקודות מעל הקו האדום.

מאמן כפ”ס, רביד גזל, אמר בסיום: “יש עדיין סיכוי קטן לשרוד, אבל זה רק נהיה יותר קשה. גם אם נרד ליגה, צריך לרדת כקבוצה וכמו גברים. ראינו הפעם קבוצה טובה, אבל נאיבית. גם אם יגידו שאני הורדתי את כפר סבא זה בסדר, זה הכדורגל והכל טוב, אני חזק מספיק להתמודד עם זה. יהיה קשה להרים את השחקנים, אבל אין מה לעשות, זה הכדורגל. יש עוד סיכוי קטן, אבל צריך לנסוע לדוחא ולנצח. יהיה קשה, אבל יש עוד סיכוי, למרות שעכשיו זה תלוי גם בקבוצות אחרות. ההנהלה לא אומרת כלום, הם יודעים מה המצב”.

מנגד, מנחם קורצקי אמר: “אני קורא לכל מי שיכול לעזור למשפחה ולילדה הזאת אורית ולמשפחת ממן, זה חשוב יותר מכל משחק כדורגל. בקשר למשחק, זה עדיין לא נגמר, אנחנו תמיד שואפים להיות ספורטיביים ולאסוף עוד 2-3 נקודות כדי להבטיח הישארות ונעשה את זה. השגנו גול מאיזה חצי מצב, הפועל כפ”ס נתנה פייט ומגיע להם כל הכבוד. מגיע לכולם כל הכבוד, עשינו צעד מאוד משמעותי להישארות. אני סומך על הבחורים. עשינו משחק יוצא מן הכלל גם בשבוע שעבר ולא הצלחנו לנצח, אבל החזרנו את הנקודות האלה ואני גאה בשחקנים”.

מנחם קורצקי (נעם מורנו)מנחם קורצקי (נעם מורנו)

על העובדה שחדרה מתבססת כקבוצת ליגת על: “יש לנו שחקן, מנשה זלקה, היה משחק נגד אשדוד ואמר לי אחרי המשחק שהוא הולך למילואים ושאלתי אותו איך זה שהוא יילך באמצע העונה והוא אמר לי שהוא חייב. הוא חזר ביום שישי ולא בחמישי והוא לא היה אמור להתלבש, אבל בסוף הוא פתח והיה המצטיין במשחק הזה, זה הסיפור של הפועל חדרה מבחינתי והאופי של המועדון”.

שוער חדרה, רובי לבקוביץ’, אמר: “אני חושב שעלינו קצת יהירים או שחצנים ואני נדבקתי בזה, הייתה לי מחצית ראשונה לא טובה, אבל לקחתי אחריות כי זה משחק על החיים שלנו ואני שמח שעליתי טוב במחצית השנייה, זה ניצחון סופר חשוב. אני שמח שעודדו אותי וזה הרגע העיקרי של המשחק, שבמקום 1:1 עלינו ל-0:2 וזה משנה מומנטום וגמר את המשחק, אני שמח על זה”.

מקסים פלקושצ'נקו ורובי לבקוביץ' חוגגים (נעם מורנו)מקסים פלקושצ'נקו ורובי לבקוביץ' חוגגים (נעם מורנו)

נבחרת ישראל והעתיד: “דיברו איתי הרבה על הנבחרת, אני שיניתי גישה ומפרגן לשוערים ששם כי זה מגיע להם. אני מרגיש ראוי ושאני צריך להיות שם, אבל מתעסק רק בחדרה, יש מאמנים ומקבלי החלטות והם יקבעו אם אני אהיה שם. המועדון הזה נכנס לי ללב, אבל בגיל 32, הגיל הכי טוב של שוער, אני אעשה את המקסימום להשתדרג מבחינה אישית. אם לא יהיה משהו כזה אני אשאר ואקח על עצמי פרויקט להשאיר את חדרה לשנים רבות בליגת העל”.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה