לאחר עונה מוצלחת שהסתיימה עם הופעה בפלייאוף העליון והמקום החמישי, מכבי פתח תקווה פתחה הערב (ראשון) באופן רשמי את עונת 2021/2022. הפרצוף המפתיע באימון היה של הקשר דור מיכה, שסיים את דרכו באנורתוזיס פמגוסטה ולמרות שהוא אמור לעבור בכלל להפועל באר שבע, הגיע להתאמן עם שחקניו של גיא לוזון כדי לשמור על כושר.

מיכה בחר להתאמן עם המלאבסים בשל העובדה שמרבית קבוצות ליגת העל נמצאות במחנות אימונים בחו”ל. הקשר הצטרף לשחקני הרכש החדשים בקבוצה מאם המושבות – ניקו אולסק (שחתם רשמית לשנתיים באמצעות סוכניו גלעד קצב ואדם קידן), ג׳יימס אדניי, בן רייכרט ומיקו ממן. גם השוער מרקו וולף, שעל הסיכום איתו פורסם לראשונה ב-ONE, נוכח.

לוזון: ״מטרות לעונה נסמן כשהסגל יושלם״

אחרי העונה המוצלחת, גיא לוזון דיבר על הציפיות לעונה שבפתח: “הציפיות כרגע הן להשלים את הסגל ולבנות קבוצה יותר טובה משנה שעברה. אני חושב שאפשר לחשב מטרות, הצלחה וכישלון, רק לפי הסגל שעומד לרשותך ונכון לכרגע אנחנו לא יכולים לדבר על זה, כי הסגל לא הושלם. אין ספק שמבחינת הגנה וקישור אנחנו מסודרים. אני חושב שיש לנו סגל טוב. מה שנשאר לנו זה הדובדבן שבקצפת וזה החלק הקדמי. זה חלק מאוד משמעותי. יש לנו כרגע מעט מאוד שחקני התקפה”. 

גלעד קצב, אדם קידן, ניקו אולסק ואבי לוזון (מערכת ONE)גלעד קצב, אדם קידן, ניקו אולסק ואבי לוזון (מערכת ONE)
מיקו ממן, בן רייכרט, מרקו וולף, ג'יימס אדניי וניקו אולסק (חגי מיכאלי)מיקו ממן, בן רייכרט, מרקו וולף, ג'יימס אדניי וניקו אולסק (חגי מיכאלי)

עתידו של ליאל עבדה: “אני לא מתעסק במה שיהיה. נכון לעכשיו הוא כאן וככה אני מתייחס לסיטואציה”.

גיא לוזון והצוות המקצועי (חגי מיכאלי)גיא לוזון והצוות המקצועי (חגי מיכאלי)

איך הוא רואה את הבנייה בקבוצות שאמורות להתחרות איתו על המקום בשישייה הראשונה: “אם הן התחזקו או נחלשו זה רק נראה רק ברגע האמת, שמות לא מנצחים שום משחק וגם אחרי גביע הטוטו לא יהיה אפשר לדעת מי תהיה קבוצה חזקה או חלשה”.

דור מיכה (חגי מיכאלי)דור מיכה (חגי מיכאלי)
דור מיכה (חגי מיכאלי)דור מיכה (חגי מיכאלי)
שחקני מכבי פ"ת באימון הפתיחה (חגי מיכאלי)שחקני מכבי פ"ת באימון הפתיחה (חגי מיכאלי)

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל