החשש של מכבי פתח תקווה לא היה לשווא, רוי רונן עבר בדיקת MRI ואובחן כסובל מקרע ברצועה הצולבת בברך ימין, צפוי להיעדר לפחות חצי שנה. אחרי ה-1:1 אמש (שבת) מול הפועל חדרה, בקבוצה מבינים כי עליהם לבצע עוד מספר חיזוקים בכדי לראות את הסגל בשלמותו. 

זה היה יכול להיות ערב די טוב עבור רונן הצעיר שהצטרף בחלון הנוכחי לקבוצה. אחרי שכבש שער בכורה רשמי במדי קבוצתו החדשה וסיפק משחק טוב מבחינתו, מצא עצמו רגע לפני השריקה למחצית שרוע על כר הדשא, ממרר בבכי ומודאג בשל הכאבים שחש ברגל בעוד מי שנכח במגרש העיד כי שמע את השחקן אומר לצוות הרפואי ״קרעתי״ משמע לקרע בברכו הימנית. 

השחקן שהורד לחדר ההלבשה על אלונקה, נראה מתוסכל מאוד, חבריו הגיעו אליו לנסות לנחמו ולאחר אבחנה של הרופא הוחלט שלא לפנות אותו מיד לבית החולים אלא להמתין לשעות הבוקר. מדובר בחוסר מזל משווא לשחקן הרכש של המלאבסים שתוכנן להיות בורג מרכזי במדי העולה החדשה וכעת יאלץ להתפנות לשיקום ממושך, בעוד במהלך היומיים הקרובים ידעו במועדון האם השחקן זקוק לניתוח כחלק מהשיקום.

אריק ינקו משחרר כדור (חגי מיכאלי)אריק ינקו משחרר כדור (חגי מיכאלי)

בתוך כך, היה גם משחק ומשחק די פושר של הקבוצה של גיא לוזון שכאמור רק חידד וחיזק יותר את מה שכבר ידעו במועדון, זה לא הסגל הסופי ויהיו עוד חיזוקים כשלפחות עוד שני זרים נוספים יצטרפו. זאת נוסף לאלו שכבר נחתו, בעוד בפתח תקווה לקחו בחשבון את העובדה ששיחק ללא הצמד שאמור לשדרג את הסגל הקיים, אסמיר סוליץ׳ ואלביס סאקי שצפויים לסיים את תקופת הבידוד שלהם השבוע, סאקי יחבור היום לשאר חבריהם באימונים וצפוי להיות בסגל בשלישי מול מכבי נתניה ואילו סוליץ׳ ביום רביעי כך שישולב בשבת מול הפועל כפר סבא. 

המלאבסים הביעו שביעות רצון מהופעת הבכורה של שוער הרכש מהפועל תל אביב, אריק ינקו שענד את סרט הקפטן וסיפק משחק טוב מבחינתו עם מספר הצלות חשובות שהצליחו לשמור את הקבוצה בתמונה. כמו כן היו אלו גם מוחמד הינדי ומרקוס דיניז שהצליחו לתת נחת לקבוצה מפתח תקווה. מי שהצליח להדאיג מעט את הצוות הרפואי הוא אור אינברום שיצא מהמגרש במהלך המשחק כשקרח מיד הוצמד לברכו אך מיד הבהיר כי מדובר בהתשה של הגוף.

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל