בני סכנין אמנם נחלה אתמול (שלישי) הפסד בית מאכזב 3:2 להפועל חיפה, במסגרת גביע הטוטו, אבל היא יכולה להיות מעודדת מהעובדה שבסיום המשחק הקהל המקומי ידע להעריך את היכולת והמאמץ שהושקעו במשחק ויותר מכך אהב את הביצועים של שחקן הרכש הברזילאי, ארי מורה, שב-30 דקות להטט וכבש שער מרהיב.

"בשביל שחקנים כמו מורה שווה לקהל להגיע למגרש. מורה הוכיח יכולות שאי אפשר להתעלם מהן ואין לנו ספק שמדובר בשחקן יצירתי שעוד יכבוש הרבה שערים ויוסיף המון לקבוצה", אמרו בסכנין על הרכש החדש, ששיחק בשפקוונסה, מטרופוליטנו, פייסנדו וקבוצות נוספות בברזיל, בעיקר בליגה השנייה. שכרו בסכנין מהגבוהים ביותר בקבוצה ועומד על 18 אלף אירו לחודש ועוד 500 אירו לנקודה עם מענק חתימה של 40 אלף אירו.

במרכז ההגנה שיחק לראשונה הבלם אנטה פוליץ', לצידו שיחק עומרי בן הרוש הוותיק, שהחליף את מארון גנטוס הפצוע. מי שערך הופעת בכורה בהרכב היה מרואן קבהא, שהציג יכולת פושרת אבל ברור לכולם שיוקח לו זמן התאקלמות. בירם כיאל, שפתח על הספסל בגלל רגישות ברגל, נכנס למגרש כדי לעשות סדר ואכן, במחצית השנייה סכנין הציגה יכולת הרבה יותר טובה מהמחצית הראשונה בה לא הטיבה לשחק.

בני סכנין פותחת עונה, וארן מדבר