בשורות לא מעודדות עבור הפועל חיפה. שחקן הקבוצה, נס זמיר, סובל מקרע קטן באזור שריר התאומים והוא נצטווה למנוחה של עשרה ימים, כך התברר בבדיקת אולטרסאונד שנערכה לו היום (שני) בבית החולים רמב"ם.

במקביל, במועדון מהצד האדום של הכרמל קיימת דריכות שיא לקראת משחק הליגה ביום רביעי מול הפועל ת"א (20:00). בעקבות ההפסד לבני סכנין מצבה של הקבוצה הורע בטבלה והיא תארח קבוצה עם צרות משלה. 

בחיפה יודעים שכל תוצאה פרט לניצחון במשחק הזה תסבך אותה. דווקא כאשר היה נראה שהחבורה מהכרמל עולה על המסלול הנכון אחרי שהשיגה שבע נקודות מתוך תשע אפשריות באה יכולת פחות טובה מול סכנין בתוספת הרחקה אומללה של בן והבה שסללה את הדרך להפסד : "יש לנו משחק שאנחנו חייבים לנצח. או שאנחנו "נקבור" את הפועל בתחתית או שהם אותנו. נצטרך לבוא בשיא המוכנות למשחק", אמרו בקבוצה.

חיים סילבס (עמרי שטיין)חיים סילבס (עמרי שטיין)

מלבד זמיר, המאמן, חיים סילבס, ייחסר שחקנים כמו וויליאם אגאדה שטרם התאושש מהפציעה, השוער יסמין בוריץ' וכאמור והבה שהורחק. המאמן יחליט רק מחר על ההרכב המסתמן ולא מן הנמנע שיהיו מספר שינויים, כולל גיא משפתי להגנה.

בנוסף, הבעלים יואב כץ צפוי לקיים שיחת סקייפ עם השחקנים על מנת להבהיר להם עד כמה חשוב שהקבוצה תחזור להציג יכולת טובה ותזכה בנקודות. לחיפה מעבר למשחק מול הפועל ת"א מצפה במחזור הבא משחק סופר קשה מול מכבי ת"א. לפני המשחק החשוב מול החבורה של ניר קלינגר, שחקני הקבוצה ואנשי הצוות השתתפו היום בזום עם השופט ארז פפיר בנושא חוקת המשחק.

תגובות הפועל ת"א אחרי ה-0:0 מול נתניה
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה