הפועל חיפה ומ.ס. אשדוד נפרדו הערב (שבת) בתיקו 1:1 בתום משחק מהנה באצטדיון הי”א. החיפאים היו אלה שעלו ליתרון עם שער ראשון של מהראן לאלה מאז חזר למגרשים, אך שובל גוזלן שעלה מהספסל קבע שוויון עמוק בתוך המחצית השנייה.

מאמן הפועל חיפה חיים סילבס אמר בסיום: ״היה משחק טוב מאוד, קודם כל לקהל. אני חושב שאנחנו היינו במשחק, שיחקנו כדורגל שוטף במיוחד במחצית הראשונה, הגענו להמון מצבים והחמצנו המון. במחצית השנייה אשדוד העמיסה המון שחקנים לאמצע והשתלטה על האמצע. הגבנו לזה, ידענו שעם התקפה וחצי טובה נצליח לנצח, אבל בסוף הכדור לא נכנס. לא ראיתי שהיו יותר מדי סיכונים לשער שלנו, היה משחק קצבי ופתוח, אבל אני יוצא מאוכזב ממשחק כזה. התוצאה הייתה צריכה להיות לטובתנו ואם נשחק ככה כל משחק זה יהיה מעולה, כי לא כל פעם נפגע במשקוף ובקורה”.

על עדן בן בסט אמר: ״כולם חוזרים כרגיל, בן בסט יחזור לסגל ולאימונים כרגיל ואני מקווה שגם גילי ורמוט יחזור מהמחלה ונמשיך הלאה לבאר שבע״.

אוואט: "אחד המשחקים הפחות טובים שלנו"

מן הצד השני מאמן אשדוד רוני אוואט אמר: ״אני חושב שיש קצת הגזמה בזה שסילבס אמר שהם היו צריכים לנצח, אבל כל אחד רואה את זה מנקודת המבט שלו וחיים הוא מאמן מצוין. בסופו של דבר אם שגיב יחזקאל היה מנצל את ההזדמנות בשתי הדקות האחרונות זה היה אחרת, אבל סופרים כדורים שנכנסים לרשת ולא את אלה שעוברים ליד. אני יכול להגיד בוודאות שזה אחד המשחקים הפחות טובים שלנו מתחילת העונה, אבל לשמחתי בעשרים הדקות האחרונות ידענו להיות שם עד הרגע האחרון, השחקנים שנכנסו עשו שינוי טוב, גם יעקב וגם שובל, ואני שמח שבסופו של דבר יצאנו עם נקודה גם במשחק פחות טוב״.

רוני אוואט (שחר גרוס)רוני אוואט (שחר גרוס)

״אנחנו רוצים לנצח כל משחק ולא מחפשים את המשחק הטקטי ואיך לא להפסיד, אלא מהדקה הראשונה אנחנו במחשבה וגישה של איך לנצח. לפעמים היריב יוצר בעיות לא מעטות והיום הפועל חיפה יצרה לנו הרבה בעיות במשחק ההגנה שלנו ולא תמיד ידענו למצוא לזה פתרונות, אבל אנחנו לא בוחרים לסיים משחקים בתיקו. אם נדע לתקן דברים במשחק ההגנה ונעצור את ספיגת השערים, נדע גם לנצח משחקים״.