המחזור הרביעי בליגת העל הגיע לסיומו, וכמדי שבוע אתם גולשי ONE מצביעים ובוחרים את שחקן השבוע. המועמדים הפעם: אלון תורג’מן, דנילו אספריה, עלי מוחמד, עוז בילו ושובל גוזלן. ההצבעה תיסגר ביום שישי ב-12:00, זה הזמן שלכם לקבוע.

אלון תורג’מן

החלוץ של הפועל חיפה לא עוצר. אחרי השער ב-0:2 על הפועל ת”א השחקן השלים כבר ארבעה משחקים רצופים בהם הוא כובש ועלה למלכות השערים, כשהוא אף סייע לקבוצתו לעלות לפסגת הטבלה אחרי ארבעה מחזורים. 

אלון תורג'מן מאושר (ראובן שוורץ)אלון תורג'מן מאושר (ראובן שוורץ)

דנילו אספרייה

הקולומביאני של הפועל באר שבע סייע לקבוצתו לנצח 0:2 את מכבי תל אביב כשכבש את השער הראשון, ועשה לא מעט צרות להגנה של פטריק ואן לוון. נראה ששחקן הכנף מתחיל להיכנס לעניינים בישראל.

דנילו אספרייה (רדאד ג'בארה)דנילו אספרייה (רדאד ג'בארה)

עוז בילו

השחקן הצעיר של מ.ס אשדוד הוביל אותה לניצחון 0:2 על בית”ר ירושלים עם יכולת טובה והרבה כישרון, וגם היה זה שפרץ את הסכר וסידר לרן בן שמעון את היתרון במשחק מול הקבוצה של ארווין קומאן.

עוז בילו חוגג (ראובן שוורץ)עוז בילו חוגג (ראובן שוורץ)

עלי מוחמד

הקשר של ברק בכר המשיך להיראות נהדר והיה האדריכל בניצחון 0:2 של מכבי חיפה על מכבי פתח תקווה עם הרבה מנהיגות וקור רוח במרכז המגרש. בהיעדרם של נטע לביא ומוחמד אבו פאני, מוחמד ממלא היטב את החסר.

מוחמד עוואד ועלי מוחמד במאבק (עמרי שטיין)מוחמד עוואד ועלי מוחמד במאבק (עמרי שטיין)

שובל גוזלן

השחקן החם של הפועל חדרה. החלוץ קיבל שוב את הקרדיט ממנחם קורצקי וכבש שער נאה בדרך ל-0:2 על מכבי נתניה, כשהוא נראה העונה חד ורשם את שערו השני אחרי ארבעה מחזורים.

שובל גוזלן חוגג (נעם מורנו)שובל גוזלן חוגג (נעם מורנו)

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל