בהפועל חיפה מתקשים לקבל את ההחלטה של ההתאחדות לכדורגל לא להטיל עונש על הפועל באר שבע בעקבות שיתופו של הקשר דוד קלטינס עם חמישה כרטיסים צהובים במשחק שנערך ביום שבת (2:2).

השופט לירן ליאני הזין בטעות במחזור הראשון כרטיס צהוב לחובת מרואן קבהא במשחק מול מכבי נתניה ולא לחובת קלטינס. ליאני שינה את הרישום, קלטינס יחמיץ את המשחק מול מכבי תל אביב בגביע ועל ב”ש לא מוטלת אחריות לטעות.

ברדה ויחזקאל לאחר לאחר הפועל חיפה

הפועל חיפה מחכה לתשובות בנושא מתובע ההתאחדות, עו”ד ניר רשף. הבעלים יואב כץ נשמע נסער: “כל מה שקרה זה לא מחדל שלנו. אנחנו התרענו והתלוננו לפני המשחק כלפי כל הגורמים הרלוונטיים שקלטינס סוחב חמישה צהובים. על ההתאחדות היה לבדוק את התלונה לעומק. עכשיו אחרי המשחק כאשר בדקו וראו שצדקנו החליטו שאכן יש לקלטינס חמישה צהובים אבל הוא לא ישחק מול מכבי ת"א”.

“אנחנו דורשים ניצחון טכני מכמה סיבות. הראשונה היא שהמחדל לא שלנו. על ב"ש יש אחריות לבדוק מי מבין שחקניה מוצהב או לא ולא להפיל עכשיו את הסיפור על ההתאחדות. גם לנו קרה מקרה דומה לפני 11 שנה עם ערן לוי וקיבלנו את הדין. האחריות העיקרית היא של ב"ש. לא בגלל שהייתה טעות רישום של השופט, ב"ש תתעלם מזה. טעות נעשתה נגדנו ולא נגד מכבי ת"א. ב"ש צריכה לשלם את המחיר על הטעות. יש מחיר לטעות הזאת ואני מצפה שההתאחדות תיתן לנו ניצחון טכני. לא יעלה על הדעת שזה יעבור בצורה חלקה ואנחנו רק נצא נפגעים".

במישור המקצועי יש אכזבה גדולה מאוד מהתפוקה של הנקודות במחזורים האחרונים ומהעובדה שהקבוצה התרחקה מהמטרה שהיא הגעה לפלייאוף העליון בתום העונה הסדירה. על מנת לקבוע את חומרת הפציעה, נס זמיר יעבור MRI אחרי שספג מכה בברכו במשחק בשבת נגד ב”ש.