בבית״ר ירושלים מאוד מרוצים מהעבודה של המאמן החדש ארווין קומאן מאז שהגיע למועדון. גם השחקנים מפרגנים להולנדי ואחד מהם אמר ל-ONE: ״בהתחלה חשבנו שקומאן יעמוד באימון וייתן לעוזר מאמן להעביר את האימון ויתערב בדברים החשובים, אבל הוא פעיל מאוד באימון, הוא קובע הכל, הוא חי את האימון, לפעמים את הצעקות שלו אפשר לשמוע עד בית הכרם״. 

המאמן שקובע אימוני בוקר מוקדמים (השחקנים מגיעים לבית וגן בשעה 08:30), מקפיד כל הזמן שהשחקנים יהיו בתעסוקה, בימים בהם מתקיים אימון כפול, בין האימונים קומאן מחלק את הקבוצה לשתיים, אחת הולכת לאכול ואחת לחדר כושר, אחרי שעה מתחלפים.

יוסי מזרחי, גל כהן, ארווין קומאן ואלי אוחנה (מערכת ONE)יוסי מזרחי, גל כהן, ארווין קומאן ואלי אוחנה (מערכת ONE)

ביום שישי האחרון קומאן היה אסרטיבי באימון: ״שחקו פשוט, שחקו כדורגל, אל תעמדו לי, תתחילו לזוז״ גער בשחקנים. בסיום אחד התרגולים השחקנים השאירו כדור במרכז המגרש ואף אחד לא ניגש להוציא את הכדור לקווים, כולם נעמדו לקבל הוראות להמשך התרגול, קומאן התעצבן: ״לאף אחד לא מפריע הכדור? רק לי זה מפריע? שזה לא יקרה יותר״. 

כאמור קומאן מתאקלם היטב בבית וגן, הוא פעיל, לוקח לשיחות אישיות שחקנים במהלך האימון, הוא נותן כבוד לשחקנים וגם לעוזר המאמן, מבחינתו לכל אחד יש את המקום שלו בקבוצה כדי לתרום. ״מה שאני אוהב זה לראות לחץ על הכדור, מי שמאבד כדור אני רוצה לראות אותו חוזר לקחת את הכדור, מבצע לחץ״ מסביר קומאן לשחקנים שלו את משנתו. 

שחקני בית"ר ירושלים באימון (האתר הרשמי של בית"ר י-ם)שחקני בית"ר ירושלים באימון (האתר הרשמי של בית"ר י-ם)

כעת המאמן רוצה חיזוק נוסף לקבוצה, כאשר בלם וחלוץ על הפרק, בנוסף קומאן רוצה עוד שני שחקנים ישראלים משלימים. די להנחית פה שני זרים נוספים בית״ר תצטרך להיפרד מאחד הזרים בקבוצה: מתאוסיניו, פלייטר האסלביינק או סנטיאגו אוקמפוס. בתוך כך, שחקן הרכש אדווין ג’סי, שבמועדון לא מודאגים מהרקורד הדל שלו בשנים האחרונות שעומד על שני שערים בלבד, יצטרף לקבוצה במחנה האימונים באוסטריה. 

שחקני בית"ר ירושלים באימון