בהפועל חיפה ישאפו הערב (שבת, 19:00) לחזור למסלול הניצחון כשיארחו בסמי עופר את העולה החדשה והמפתיעה עד כה, הפועל נוף הגליל. הבעלים יואב כץ קיים שיחת סקייפ מארה"ב עם השחקנים במהלכה שאל את דעתם לגבי מה צריך לעשות כדי לנצח את האורחת, כאשר מרבית השחקנים ענו שרק בזכות נחישות, אגרסיביות ומשחק לחימה.

המאמן אלישע לוי ערך שינוי אחד בהרכב לעומת זה שפתח במושבה מול מכבי פ"ת. גיא משפתי פותח בקישור האחורי במקומו של סאקו טורה שרק אתמול חזר לאימונים מלאים. מעבר לך אלישע מאמין בצוות הקיים.

אלישע לוי (ראובן שוורץ)אלישע לוי (ראובן שוורץ)

בהפועל חיפה מקווים שחנן ממן יחזור ליכולת של משחקי גביע הטוטו וייתן את התפוקה שמצפים ממנו. אלישע התייחס למשחק ואמר: “אחרי האכזבה מהמשחק מול פ"ת חשוב לנו לא לאכזב את האוהדים שלנו. מדובר במשחקן שמהווה מבחן אמיתי עבורנו. נוף הגליל קבוצה טובה והטבלה לא משקרת”. מהסגל ימשיכו להיעדר דור מלול ובן והבה הפצועים.

הרכב הפועל חיפה: אוהד לויטה, נועם כהן, ניסו קפילוטו, אנתוני איזוצ'וקו, דודי טוויטו, לירן סרדל, גיא משפתי, סער פדידה, חנן ממן, אלן אוז'בולט ואלון תורג'מן.

הוכנבוים יפתח במערך שלושת הבלמים

הפועל נוף הגליל תנסה להפתיע בסמי עופר ולנסות לשוב לדבוקת הצמרת. המאמן ירון הוכנבוים נאמן לדרכו וימשיך במערך שלושת הבלמים עם שינוי אחד מרכזי, כאשר הבלם הזר גוטייר טומלין שפרק שוב את כתפו וסיים ככל הנראה את העונה ייעדר ובמקומו ישחק דולב אזולאי.

שחקני נוף הגליל (שחר גרוס)שחקני נוף הגליל (שחר גרוס)

הקשר רועי שוקרני, אקס הפועל חיפה, אמר לפני הדרבי הפרטי שלו: ״הפועל חיפה קבוצה מצוינת, הולך להיות משחק קשה בסמי עופר. גדלתי שם, אבל ברגע שעולים לדשא הכל נשכח והמטרות ברורות. אנחנו רוצים להמשיך לייצר תוצאות טובות ולחזור לנצח״.

הרכב משוער: סטפן מרינוביץ', טימוטי מוזי, יבגני ברקמן, דולב אזולאי, ירין פרץ, אלי בלילתי, פדרו פטראצ'י, רועי שוקרני, קוואן פרייטר, סתיו נחמני ו-וויליאם קיזיטו.

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל