העונה בליגת העל הגיעה לסיומה והפועל חיפה כבר חושבת על העונה הבאה. האדומים מהכרמל רוצים להתחזק בהגנה ונראה שכבר סימנו לעצמם את המועמד המוביל להנהיג את החוליה האחורית – אוראל דגני. כל זאת כמובן אם הבלם לא ימשיך בבית”ר ירושלים.

ולעניין אחר – זה ידוע שהבעלים של הפועל חיפה, יואב כץ אינו מהווה קונצנזוס בקרב אוהדי הקבוצה. למרות זאת, אתמול הוא הצליח לגבש חזית אחידה של כלל אוהדי הקבוצה אחריו, כשפנה לד"ר סער הראל, מנהל מחוז חיפה במשרד החינוך, בבקשה למנוע את קיום חגיגות האליפות של מכבי חיפה שמתוכננות בבתי ספר במחוז, בטענה כי מדובר בהדרת תלמידים אוהדי הפועל חיפה ופגיעה ברגשותיהם.

לצד התמיכה של האוהדים האדומים, הפנייה של כץ גררה עימה גם לא מעט תגובות זועמות, בעיקר מאנשי היריבה העירונית. אולם את הבעלים של הפועל חיפה זה לא ממש מעניין, והוא כלל לא מפחד שהיחסים בין המועדונים יפגעו, ושהירוקים יסרבו להשאיל לקבוצתו שחקנים.

יואב כץ (שחר גרוס)יואב כץ (שחר גרוס)

"אפשר לחשוב כמה שחקנים ממכבי חיפה קיבלנו בשנים האחרונות”, עקץ כץ, “בשנה האחרונה השאלנו מהם רק את סאקו טורה וזה היה מבחינתנו כישלון חרוץ בכל המובנים, הן בצד מקצועי והן בשל ההתנהלות של השחקן מחוץ למגרש. נדע להסתדר יפה מאוד בלי שחקנים של מכבי חיפה”.

בתוך כך, במועדון מנסים להאיץ את המו”מ מול לירן סרדל שהתאושש מפציעה ובוחן במקביל הצעה מעבר לים. בחיפה מעוניינים מאוד שהקשר ימשיך וינסו להגיע איתו להסכם, בידיעה שמדובר באחד השחקנים הטובים שגדלו במועדון בשנים האחרונות. במקביל, מתנהלות שיחות גם עם נס זמיר ואלן אוז'בולט, שיש רצון להחתימו על חוזה ארוך טווח. 

מסע"ת לקראת גמר הגביע
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה