בלם הפועל חיפה מיקי סירושטיין, עלה הבוקר (שלישי) על שולחן הניתוחים בעקבות קרע במיניסקוס ואמור להיות משובת בתקופה הקרובה. ללא סירושטיין וניסו קפילוטו שמרצה עונש הרחקה של משחק נוסף זכר לאירועי הדרבי, הפועל חיפה תנסה להפתיע את מכבי ת"א ביום חמישי הקרוב.

בחיפה מודעים לכך שניצחון במשחק הקרוב ייתן להם יתרון גדול לעבר הכרטיס לפלייאוף העליון כאשר בקופה יהיו עוד תשע נקודות. שימת דגש מיוחדת תהיה במשחק על שחקן מכבי ת"א דור פרץ, שמצוי בכושר מצוין: "דור פרץ הוא הברומטר של מכבי ת"א ונצטרך לדעת להוציא להם את העוקץ ולנטרל אותו. אם נצליח במשימה נוכל לעשות הפתעה. הוכחנו במשחק בבלומפילד שהיינו שווים להם ויכולנו לקחת נקודה לפחות. ברור שהפעם הם באים בפורמה טובה יותר אבל גם אנחנו מגיעים מעודדים מהניצחון האחרון מול בני סכנין. אין לנו מה להפסיד במשחק כזה. נבוא הכי משוחרר שיש וננסה לעשות את מה שאף אחד לא מצפה מאיתנו", אמרו בקבוצה.

חיים סילבס לא תרגל עדיין את ההרכב המסתמן למשחק אבל נראה שהמאמן לא יבצע שינויים לעומת ההרכב שפתח במשחק בדוחא, מה שאומר שלירן סרדל יפתח כבלם לצד בן והבה שעושה סימנים של חזרה לכושר משחק. סער פדידה וגל אראל שהתאוששו מקורונה יחזרו לסגל הקבוצה.

אוהדי מכבי ת"א במפגן תמיכה
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה