גולשי ONE בוחרים את שחקן השבוע. אנחנו בחרנו את המועמדים, הוספנו נימוקים ואספנו את כל הנתונים ולכם נותר רק להצביע. ניתן לבחור את שחקן השבוע עד יום שישי ב-12:00.

יונס מלדה

כל חלוץ רוצה לסיים משחק עם שלושער ולקחת את הכדור הביתה. במקרה של מלדה הוא כבש רביעייה (!) ב-0:7 הדורסני של מכבי נתניה על בני סכנין ונכנס לספרי ההיסטוריה כמי שהנחיל לה את התבוסה הגדולה בתולדותיה.

שחקני מכבי נתניה חוגגים עם מלדה (שחר גרוס)שחקני מכבי נתניה חוגגים עם מלדה (שחר גרוס)

ניקיטה רוקאביצה

החלוץ של מכבי חיפה התחיל את העונה בדיוק מהיכן שסיים את הקודמת. למלך השערים של 2019/20 יש כבר ארבעה שערים בשני משחקים. אחרי הצמד מול הפועל חדרה במחזור הפתיחה, ביום ראשון כבש צמד ב-1:3 מול הפועל באר שבע.

ניקיטה רוקאביצה חוגג (עמרי שטיין)ניקיטה רוקאביצה חוגג (עמרי שטיין)

אליסון דוס סנטוס

הבלם של בני יהודה היה הגיבור המפתיע ב-2:2 מול מכבי תל אביב. אקס מכבי חיפה הצליח לנגוח את השוויון רגע לפני שריקת הסיום ומנע הפסד מקבוצתו. גם בצד ההגנתי הברזילאי סיפק הופעה מכובדת.

אליסון דוס סנטוס חוגג (רדאד ג'בארה)אליסון דוס סנטוס חוגג (רדאד ג'בארה)

רועי גורדנה

קשר מ.ס אשדוד פרץ נהדר עם שריקת הפתיחה מול הפועל תל אביב והוביל לשער היתרון המהיר של שגיב יחזקאל. המשיך להוביל את אשדוד עד לניצחון ולשער המתוק שלו מול האקסית בתוספת הזמן.

שחקני מ.ס אשדוד חוגגים עם רועי גורדנה (איציק בלניצקי)שחקני מ.ס אשדוד חוגגים עם רועי גורדנה (איציק בלניצקי)

מוחמד הנדי

המגן השמאלי של מכבי פתח תקווה הוכיח שוב שהוא רכש ראוי לליגת העל כשסיפק משחק מצוין עם בישול גדול ב-0:2 על הפועל כפר סבא והמלאבסים עם מאזן מושלם אחרי שני משחקים.

מוחמד הנדי (חגי מיכאלי)מוחמד הנדי (חגי מיכאלי)
תגובות אנשי נתניה לאחר השביעיה על סכנין

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל