המחזור ה-18 בליגת הבורסה לניירות ערך ייפתח היום (שבת) עם שלושה משחקים מסקרנים: הפועל תל אביב, שלא איבדה נקודה מאז הגעת קובי רפואה, תפגוש את הפועל נוף הגליל שלא ניצחה מאז תחילת חודש נובמבר. האחרונה בטבלה, בעוד מכבי פתח תקווה, תתארח בסמי עופר מול הפועל חיפה שרוצה לחזור לשישייה המובילה. יום המשחקים יסתיים בטדי – שם מכבי תל אביב תנסה להמשיך במגמת השיפור מול הפועל ירושלים. לפניכם המידע וההרכבים המשוערים לקראת השבת.

הפועל ת”א – הפועל נוף הגליל (15:00)

אצטדיון: בלומפילד.

שופט: שלום בן אברהם.

נעדרים הפועל ת”א: רז טוויזר, שגיא גניס (פציעות).

נעדרים הפועל נוף הגליל: אין.

הרכב משוער הפועל ת”א: ארנסט שטקוס, אלון אזוגי, אדי גוטליב, סיאנדה קולו, דני גרופר, דן איינבינדר, שי אליאס, פארליי רוסה, אושר דוידה, עומר סניור, שלומי אזולאי.

הרכב משוער הפועל נוף הגליל: סטפן מרינוביץ', רועי שוקרני, יבגני ברקמן, דולב אזולאי, ויקי כחלון, פדרו פטראצ'י, דיוויד טווה, עדן וולבלום, סתיו נחמני, קוואן פרייטר, והיב חביבאללה.

שחקני הפועל תל אביב חוגגים (עמרי שטיין)שחקני הפועל תל אביב חוגגים (עמרי שטיין)

הפועל חיפה – מכבי פ”ת (17:30)

אצטדיון: סמי עופר

שופט: עידן לייבה.

נעדרים הפועל חיפה: ניסו קפילוטו (פציעה)

נעדרים מכבי פ”ת: איתן אזולאי (הרחקה), ניקו אולסק, ינון אליהו, מוחמד עוואד (פציעות), אריק ינקו (בספק).

הרכב משוער הפועל חיפה: אוהד לויטה, דור מלול, גיא משפתי, עלי כיאל (בן והבה), דודי טוויטו, סאקו טורה, סער פדידה, לירן סרדל, חנן ממן, נס זמיר ואלון תורג'מן.

הרכב משוער מכבי פ”ת: אריק ינקו (מרקו וולף), דור אלו, אור בלוריאן, מרכוס דיניז, דניאל פלשר (עמית מאיר), מוחמד הינדי, ארד בר, אור אינברום, ג׳יימס אדניי, לאמק בנדה ויאון ניקולסקו (שלו דניאל)

שחקני הפועל חיפה (עמרי שטיין)שחקני הפועל חיפה (עמרי שטיין)

הפועל ירושלים – מכבי ת”א (19:50)

אצטדיון: טדי.

שופט: אביעד שילוח.

נעדרים הפועל ירושלים: גוני נאור (פצוע), אשאטה אווקה (הרחקה).

נעדרים מכבי ת”א: מאור קנדיל (מחלה), דן גלזר, עדן שמיר (הרחקה), אנריק סבוריט (פציעה), שרן ייני (בספק).

הרכב משוער הפועל ירושלים: אדליי אדבאיו, מאור ג׳רסי, אונדז׳יי באצ׳ו, גל מאיו, נועם מלמוד, יאהו אילוז׳, דניאל סולומון, מידן כהן, גיא חדידה, גיא בדש, וויליאם אגאדה (אחמד סלמן).

הרכב משוער מכבי ת”א: דניאל פרץ, אנדרה ז'ראלדש, עידן נחמיאס, מתן בלטקסה, אופיר דוידזאדה, אייל גולסה, גבי קניקובסקי, אבי ריקן, ברנדלי קוואס, מתן חוזז (אדוארדו גררו) ואוסאמה חלאילה.

אייל גולסה (רדאד ג'בארה)אייל גולסה (רדאד ג'בארה)

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל