בהפועל חיפה מקווים לנסות ולהמתיק במעט את הגלולה המרה מההדחה בחצי גמר הגביע מול מכבי חיפה, במשחק החוץ מחר (שבת, 18:00) מול עירוני קריית שמונה. למרות זאת, גם ניצחון לא מבטיח שבמועדון יתאוששו כל כך מהר מתצוגת הנפל בדרבי, שהייתה המשך ישיר ללא מעט משחקים לא טובים העונה מצד הקבוצה.

אלישע לוי לא תרגל את ההרכב המסתמן למשחק אבל נראה שעכשיו, אחרי שאין עוד מטרות העונה, המאמן ירשה לעצמו לשחק עם כמה שיותר שחקנים שלא זכו עד כה לדקות משחק רבות, כמו איתי בוגנים. ראוף ג'אברין ישחק בקבוצת הנוער במשחק החשוב מול טוברוק.

אחת השאלות בה עוסקים אנשי המועדון בכל הנוגע לעונה הבאה, ללא קשר לזהות המאמן שיעמוד על הקווים, היא האם לממש את האופציה על הבלם איזיצ'ווקו אנתוני, שמסיים חוזה. בצד האדום של חיפה מתלבטים בסוגיה בעיקר בשל העובדה שהבלם הרבה לבצע לא מעט טעויות קריטיות במהלך העונה, אך לצד משחקים בהם הרשים מאוד עם יכולת טובה למשך כל 90 הדקות. בכל מקרה, נראה שיואב כץ יצטרך לקבל החלטה מי יאמן את הקבוצה במהירות אפשרית, כדי שניתן יהיה להכריע בסוגיות של מימוש האופציות של חלק גדול מהשחקנים.

אלישע לוי: "השופט לא הפעיל שיקול דעת"

“יש לנו שלושה שבועות עד לסיום וננסה לעשות הכי טוב שניתן”, הבהיר לוי. “חשוב לנו לשלב תוך כדי תנועה שחקנים צעירים וחשוב שנסיים את העונה בצורה הטובה ביותר. השחקנים הצעירים משתלבים נכון, מתאמנים בקבוצה הבוגרת וניתן לראות את הכישרון".

בטקוס ייעדר בק”ש, דראפיץ’: “צריכים לדאוג למקום של כל אחד מאיתנו”

מנגד, בעירוני קריית שמונה מרוצים מאוד מהמחזורים האחרונים ומקיים להמשיך במומנטום ולרשום ניצחון נוסף שיקרב את הקבוצה להבטחת המקום השביעי, הראשון בפלייאוף התחתון. מי שייעדר מהמשחק הוא השוער דזיוגאס ברטקוס שצפוי לטוס במהלך השבת לארצו, שם יעבור טיפולים בידו. ברטקוס הגיע לסיכום עם המועדון הצפוני על המשך דרכו לעונה נוספת ובשבועות האחרונים סובל מפציעה, ובשל כך הוחלט כי עד תום העונה שוער המשנה נדב זמיר יחליפו בין הקורות. ברטקוס יעבור טיפולים על מנת שיחלים לחלוטין לקראת ההכנות לעונה הבאה.

דזיואגס ברטקוס (ניסן עייש)דזיואגס ברטקוס (ניסן עייש)

לקראת  המשחק, אמר סלובודאן דראפיץ’: "אנחנו מקצוענים וצריכים לדאוג גם לעונה הבאה ולמקום של כל אחד מאיתנו. על הסוף (של העונה, ש.א) כולם מסתכלים ובסוף עונה מתגלים שחקנים מוכשרים שמשדרגים. זה יכול לעזור לכולנו לעונה הבאה. המטרה שלנו לסיים במקום הראשון של הפלייאוף ונשחק ברצינות עד הסוף וננסה לגרום לכולם לשמחה".

שוער המשנה שיפתח במשחק, נדב זמיר, אמר: "לכולנו יש מטרות. שחקנים רוצים לקבל חוזה ורוצים שיראו אותם. יש מטרות גם לסיים במקום השביעי ובמקום הטוב ביותר. כמובן שיש לי התרגשות כמו לפני כל משחק. אני אגיע ומאמין שאקח את ההזדמנות ואהיה טוב".

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה