איש העסקים, אלדד פרי, נורה למוות הבוקר (שישי) בעיר רחובות. פרי, שבעברו היה מעורב בספורט הישראלי בו השקיע כספית, נרצח מחוץ לבית כנסת בעיר על ידי רוכב אופנוע שהמתין לו וירה בו מטווח קצר. צוותי מד”א נאלצו לקבוע את מותו במקום והמשטרה חוקרת את הסיבות.

עיסוקיו של פרי נגעו לא פעם בספורט הישראלי בו השקיע בו רבות. הוא שימש כבעלים של שעריים עם פרויקט נרחב במסגרתו ניר קלינגר היה המנהל המקצועי וקובי רפואה המאמן, כאשר השקיע 15 מיליון ש”ח בשנתיים בקבוצה ותחת ידו היא עלתה לליגה הלאומית ונשרה בחזרה אחרי עונה. בנוסף, השקיע רבות גם בהפועל מרמורק אליה נכנס ב-2014 כספונסר ורכש אותה יחד עם אייל גולן. כמו כן, בשנת 2013, קבוצת הנדל”ן שבבעלותו שימשה כספונסר של בית”ר ירושלים.

בעברו, פרי השקיע בכדורסל, כדוריד וספורט אולימפי, כאשר שימש כספונסר של הוועד האולימפי ואף ב-2016 הבטיח דירה בשווי של 1.3 מיליון ש”ח למי שיזכה במדליית זהב באולימפיאדת ריו. כמו כן, פרי ניסה להיות הספונסר של מכבי ת”א בכדורסל ואף ניהל מגעים עם אלי טביב על כניסה לבית”ר ירושלים, כשבין היתר סיפר בראיון בעברו כי: “אני מניח שאהיה הבעלים של בית”ר מתישהו”. בשנים האחרונות פרי נפל מנכסיו לאחר שהסתבך מאוד בשוק הנדל”ן ועסקיו קרסו.

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל