מנור סולומון הפך בעונה שעברה לאחד השמות החמים בכדורגל הישראלי ואף קיבל זימון לנבחרת ישראל בגיל 18. העונה הוא כבש שער אחד עד כה בליגת העל וממשיך לעורר עניין. מי שהתייחס לנושא הוא יו”ר ההתאחדות לשעבר ומבעלי מכבי פ”ת, אבי לוזון, שדיבר במסגרת פעילות של המועדון ביחד עם נבחרת האמנים בכדורגל (כללה את אקי אבני, יהודה נהרי, דין מירושניקוב, דניאל גד ודניאל בן חיים) ועם עמותת "כן אנחנו יכולים", הפועלת למען הקניית איכות חיים עצמאית, שיקום חברתי תעסוקתי וחינוכי.

לוזון: "משהו שעושים בשביל הנשמה"

לוזון אמר: “אף קבוצה בעולם, לא רק באירופה, לא פנתה. מבחינתנו מנור סולומון מתגייס לצבא, יש לו לעשות שירות צבאי ומוקדם לדבר. הסכומים שמקשקשים – חמישה מיליון, שישה מיליון, לא מוכר ב-10 מיליון. המצאות של אתרים בחו”ל ועיתונאים. זה בסדר שעושים באזז סביבו. 20 מיליון יורו והכל יסתדר. הוא יגיע לקבוצה גדולה בחו”ל, אין ספק. יגיע לליגות הבכירות – אנגליה, איטליה, ספרד, כמו יוסי בניון”.

אבי לוזון נואם (שחר גרוס)אבי לוזון נואם (שחר גרוס)

על מצב הקבוצה וההפסד להפועל באר שבע הוסיף לוזון: “נראינו טוב ואם היינו יורדים למחצית ב-0:4 זו הייתה תוצאה משקפת. החמצנו וחטפנו שני שערים שהמאמנים אוהבים לומר לא מחויבי המציאות. במשחקים הבאים הכדור ייכנס”. כזכור ב-ONE פורסם כי שמו של סולומון לא נכנס לוועדה של משרד הספורט וצה"ל כדי לקבל ספורטאי מצטיין וייקבע לו תאריך גיוס חדש. בנוסף, סולומון שיחק בנבחרת הנוער ומיד לאחר מכן נסע למשחק של הנבחרת הצעירה באירלנד.

עומר גולן, שרון מימר ואורי אוזן (שחר גרוס)עומר גולן, שרון מימר ואורי אוזן (שחר גרוס)

וכמובן שהיה גם אירוע. יושב ראש נבחרת האמנים, אקי אבני, סיפר על חשיבות האירוע המיוחד: “זה יום חג כפול עבורנו, גם חג סוכות כמובן ואימון הפתיחה של נבחרת האמנים השנה. הנבחרת הזו שמה לעצמה כדגל לעשות פעילויות לקהילה, אנחנו עושים את זה כל השנה עם הרבה גופים, בתי חולים, נוער בסיכון וכל מי שמבקש אותנו אנחנו תמיד עושים בשמחה”. 

שחקני מכבי פ"ת (שחר גרוס)שחקני מכבי פ"ת (שחר גרוס)