שני משחקי השלמה נערכו הערב (שבת) בליגת העל בכדורעף. הדאבליסטית הפועל מטה אשר עכו העלתה את מאזנה העונה בכל המסגרות ל-1:22, כאשר ניצחה באולם נעמן 0:3 את ק.ק תל אביב. במשחק נוסף שנערך בהדר יוסף ניצחה מכבי תל אביב את עילבון, ועלתה למקום השלישי בטבלה על חשבונה של הפועל המעפיל/מנשה/עמק חפר.

הפועל מטה אשר עכו - ק.ק תל אביב 0:3 (16:25, 12:25, 19:25)

אצל המארחים שיחקו במהלך שעת המשחק בעיקר נועם אריאל, אנוש שטיפט, עידו דוד, דניאל גלילי, סלבה בצ'קלה, גיא משעלי והליברו יונתן מאל, והרכיבו קבוצה שגילה הממוצע קרוב ל-20. ק.ק תל אביב, שהקשתה בחודש הקודם על הפועל כפר סבא, השנייה בטבלה, כשהפסידה לה 2:3, לא הצליחה לעשות קסמים בצפון, והשאירה את כל הנקודות אצל מובילת הטבלה. מטה אשר עכו הגדילה את ההפרש מהשנייה בטבלה כפ"ס לעשר נקודות. 
בשבוע הבא ישחקו החניכים של נועם כץ במשחק ביתי בגשר הזיו מול מ.ס עילבון. ק.ק, האחרונה בטבלה לה 19 הפסדים מ-19 משחקים, תקווה לרשום ניצחון בכורה העונה בליגה, בבית מול אשקלון, שמקדימה אותה ב-3 נקודות בלבד. 

מכבי תל אביב - מ.ס עילבון 0:3 (20:25, 17:25, 24:26)

ניצחון קשה למכבי תל אביב, שהצליחה בכל זאת לסיים הפעם בשלוש מערכות, לעומת 1:3 בשלושת המשחקים הקודמים בין הקבוצות. עילבון נצמדה לצהובים במערכה הראשונה, אך איבדה אחיזה והמארחים ברחו. גם בשנייה היו האורחים קרובים עד לאמצע המערכה, אך אז מכבי רצה קדימה. במערכה השלישית הובילה עילבון בשיאה 16:18, אך הצהובים הפכו את התוצאה והצליחו להשיג ניצחון חלק.
בעקבות התוצאה הקבוצה של אריה זלינגר שוב במקום השלישי, אחרי שחלפה על פני הפועל המעפיל/מנשה/עמק חפר, ובמצב העניינים הנוכחי, שני מחזורים לסיום העונה הסדירה, תפגוש בחצי גמר הפלייאוף את הפועל כפר סבא. בשבוע הבא יפגשו הצהובים עם המעפיל/מנשה/עמק חפר.