מגפת וירוס הקורונה שתוקפת את העולם בחודש האחרון, הכניסה, כנראה בצדק, מיליוני אנשים בכל העולם לחרדות, כשעל פי המספרים שידועים לנו, ישנם יותר מאלף מתים מדווחים ומעל 43 אלף איש שנדבקו בווירוס, שהתפרץ בווהאן שבסין בדצמבר 2019.

אך בעולם שבו אנחנו חיים, מכל דבר רע יש גם מרוויחים, ועל פי מספר אתרים באסיה, נראה שמי שהעלו את רווחיהם בצורה משמעותית מאז התפרצות הווירוס הן חברות הגיימינג, והסיבה ברורה – אנשים רבים מעדיפים לא לצאת ומעבירים ימים שלמים בבית שלהם, מה שמוביל אותם באופן טבעי לבלות זמן רב הרבה יותר מול משחקי המחשב.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
איך לכבוש בחשכה עם משקפי קול אוף דיוטי?

לדוגמא, במשחק  Honor of Kings מבית הענקית הסינית Tencent’s, שיחקו מעל 100 מיליון איש בחודש האחרון, זאת בניגוד לכ-70 מיליון איש בתקופה המקבילה בשנה שעברה. “משחקי אונליין יהיו המרוויחים הגדולים ביותר מהתפרצות הקורונה. זה ברור כשמש”, אמר אנליסט סיני לאתר ‘techinasia’.

באותן כתבות נטען בנוסף “הצמיחה הזאת הולכת לגדול, שכן רוב האוניברסטיאות החליטו לדחות את הלימודים למועד לא ידוע, וסטודנטים הם אחד מקהלי היעד המובילים למשחקי אונליין ומשחקים במובייל”. אנחנו כמובן מתפללים שמגפת הקורונה תסתיים במהרה, עם כל הכבוד לרווחים של חברות הגיימינג.