האלופה המכהנת בכדורמים, הפועל פלרם גוש זבולון, ניצחה היום (חמישי) במשחק העונה בביתה את אס”א תל אביב 8:12 (2:4, 3:3, 0:2, 3:3) במסגרת המחזור האחרון בעונה הסדירה, וסיימה ראשונה בטבלת ליגת העל תוך שהיא מדיחה מהפסגה את התל אביבים ערב משחקי הבית העליון.

זבולון השלימה תוך שבוע את מסע כיבוש המקום הראשון בליגה הסדירה, אותו החלה מהמקום השלישי. תחילה היא ניצחה בדרבי בבית את הפועל קריית טבעון והדיחה אותה מהמקום השני, והערב היא גברה על סגנית האלופה, אס”א תל אביב, שהוליכה זמן רב את הטבלה.

זבולון ותל אביב סיימו את הליגה עם אותו מספר נקודות אבל בגלל שתל אביב ניצחה בהפרש שלושה שערים במשחק בין השתיים (6:9) בסיבוב הראשון, ואילו זבולון ניצחה הערב בהפרש של ארבעה שערים, מסיימים הצפוניים ראשונים בטבלה הפנימית בין הקבוצות, אם כי גם ניצחון בשלושה שערים היה מעניק לגוש את הפסגה בשל הפרש שערים כללי טוב יותר.

גדי הדר הוותיק הצטיין עם חמישה שערים, ראדובן לטינוביץ כבש שלושה, יובל קרפלד שניים, רוני גרוס ואור קרן אחד כ”א. כבשו לאס”א: איתי רוט ואיתמר קולודני שניים כ”א, ניתאי אסם, אדם יחזקאל ועידו קרן כבשו אחד כ”א. שפטו: גדי שוורץ והרצל רביבו בקיבוץ רמת יוחנן.