מחזיקת גביע ווינר הטרייה, אליצור רמלה, רשמה הערב (חמישי) ניצחון ראשון במסגרת בית 8 של היורוקאפ כשניצחה באולם קרית מנחם ברמלה את רוז'ומברוק הסלובקית 70:77.

הקבוצה של עדן ענבר, שסובלת מחסרונה של אשלי ווקר הפצועה, לא פתחה טוב את המשחק וירדה למחצית בפיגור 40:33 למי שהיתה אלופת היורוליג בעבר, אלא שאז הגיעה הפסקת המחצית, ענבר הרביץ תורה בבנות שלו וזה עזר ובגדול.

שי דורון עשתה ככל העולה על רוחה ופשוט התעללה בסלובקיות, כשאליה הצטרפה ביכולת טובה הבוסמנית האמריקאית נואל קווין. דורון קבעה מהפך 45:46 בדרך ל-52:58 בתום שלושים דקות של כדורסל.

ברבע האחרון הבנות של עדן ענבר המשיכו ללחוץ על הדוושה ולא הפסיקו לרגע, אפשטיין, לויצקי ולייסי המשיכו להראות תצוגת כדורסל טובה ועזרו לקבוצתן לרשום את הניצחון הראשון העונה בזירה האירופית. 

ביום שני תפתח רמלה את העונה הישראלית כשתפגוש את אליצור נתניה וברמלה יקוו שהזכיה בגביע ווינר יחד עם הניצחון על הסלובקיות יוציאו אותם לדרך חדשה, שבסופה יצליחו לזכות לפחות בתואר אחד.

עדן ענבר. בא במומנטום טוב לפתיחת העונה (יניב גונן)
עדן ענבר. בא במומנטום טוב לפתיחת העונה (יניב גונן)
 

קלעו לרמלה: שי דורון 22, נואל קווין 18 (7 ריבאונדים, 5 אסיסטים), אמאנדה ג'קסון 12, נטאשה לייסי 10 (9 אסיסטים, 8 ריבאונדים), מיכל אפשטיין 7, קטיה לויצקי 4, אנה טורצ'ינוביץ' ואיזבלה פייקרסקה 2 כ"א.