כבר לפני שבועיים הבטיחה מחזיקת היורוקאפ, אליצור רמלה, את העפלתה לשלב הבא במפעל והערב (חמישי) ניצחה בסטייל 60:79 את מונדוויל הצרפתית. הניצחון השאיר את החניכות של עדן ענבר עם מאזן מושלם במפעל, מאזן חיובי שיגררו איתן לשלבים הבאים.

רמלה פתחה טוב יותר ורצה ל-0:8. משחק ההגנה של רמלה עבד היטב ובסיום הרבע הראשון התוצאה עמדה על 11:18 לטובת המקומיות. שי דורון, בעוד ערב סטנדרטי, דאגה שהיתרון יהיה בצד של רמלה גם ברבע השני ולאחר 20 הדקות הראשונות לוח התוצאות עמד על 28:34.

ברבע השלישי, כמו במשחק בצרפת, הצליחה מונדוויל לחזור למשחק ואף כפתה 38:38, אבל שוב, שי דורון והבוסמנית אמנדה ג'קסון שמשתפרת ממשחק למשחק, גרמו לשחקניות של עדן ענבר לברוח שוב.

אל הרבע האחרון עלתה הדאבליסטית הישראלית בטירוף. לייני סלווין נכנסה למשחק ואמנדה ג'קסון שוב הוכיחה כמה פוטנציאל יש לה. רמלה כבר ברחה ל-13 נקודות הפרש, משם היה קשה מאוד לצרפתיות לחזור. בעקבות הניצחון הבטיחה רמלה את המקום הראשון בבית והיא תמשיך לשלב הבא במפעל עם מאזן מושלם שיעזור לה לפגוש יריבות נוחות יותר בשלבים הבאים.

המאמן עדן ענבר אמר בסיום: "שיחקנו טוב בהגנה במשך כל המשחק. כרגע אנחנו מסתכלים על עצמנו, על הכדורסל שלנו ולא על קבוצות אחרות". קלעו לרמלה: שי דורון 19 נקודות, אמנדה ג'קסון 18, טנישה רייט 15 ואנה טורצ'ינביץ' 13.

עדן ענבר (איתי ישראל)
עדן ענבר. "מסתכלים על עצמנו" (איתי ישראל)
 

מכבי אשדוד, שהשתתפה העונה לראשונה בתולדותיה במפעל סיימה את דרכה הפסד 86:70 לאולימפיה הבלארוסית. הבנות מעיר הנמל סיימו במקום האחרון בבית המקודם עם ניצחון בודד והיסטורי.