תשע שלשות, 36 נקודות ויכולת פשוט מטורפת בקלאץ’ מצדו של סטף קרי, איפשרו לגולדן סטייט לדהור לניצחון 94:116 ענק על פורטלנד במשחק שפתח הלילה (בין שלישי לרביעי) את סדרת גמר המערב של ה-NBA. חשוב להזכיר, התבוסה שהנחילו הווריירס הגיעה גם ללא קווין דוראנט שנעדר מהמשחק וחזרתו עדיין לא מתוארכת.

“אני יודע מה אני מסוגל לעשות על הפרקט”, טען קרי. “המצב הזה הצריך אותי להיות קצת יותר אגרסיבי ואני מקווה שאצליח להמשיך כך. כמובן שזה כיף לראות את הכדור צולל פנימה, בארבעה וחצי משחקים בסדרת חצי הגמר מול יוסטון לא זרקתי כמו שצריך והפעם פתחתי היטב”.

סטף קרי נאבק (רויטרס)סטף קרי נאבק (רויטרס)

הכוכב התלוצץ בחדר ההלבשה ואמר: “זה היה מופרע, רק אני וסת’ אחי נהיה אלו שיקלעו הכל, במשך כל הסדרה. בכלל, היו כמה פעמים במהלך המשחק שתפסתי את עצמי מסתכל לכיוון היציע ומחפש את ההורים שלנו. אני רוצה לשמור על יציבות, כל משחק הוא שונה, אתה כל הזמן צריך להוכיח את עצמך, זו הפרספקטיבה שלי ולא משנה איך אני משחק”.

“זה טוב לראות את סטף יוצר משחק שכזה, בזמן שברור מאליו שאנחנו הכי צריכים אותו”, ציין חברו דריימונד גרין. “בכל מקרה, אני בטוח שהסדרה הזו תהיה קשה יותר ויותר ממשחק למשחק”.

“אני חושב שהיה לנו משחק פשוט נוראי”, אמר סי ג’יי מקולום שיחד עם דמיאן לילארד רשם משחק זוועתי עם 11 קליעות מ-31 ניסיונות מהשדה ביחד. “עוד הגענו לרבע האחרון כשיש לנו סיכוי, אבל היינו צריכים להיות קשוחים יותר, אבל עכשיו נסתכל קדימה אל עבר המשחק ביום חמישי.

המאמן של הטריילבלייזרס טרי סטוטס הבהיר: “זה לא משחק של ‘אחד ונגמר’, יש לנו סדרה וזה רק הפסד אחד. אנחנו חייבים לשחק הרבה יותר טוב מזה, במיוחד בצד ההתקפי, אבל אין ספק שיש לנו הרבה מה לשפר בשני צדי המגרש. המשחק מול דנבר היה ביום ראשון ואני מרגיש כבר עבר יותר משבוע מאז”.