דמיאן לילארד ללא ספק נמצא בכושר שיא בתקופה האחרונה, וכל חובבי ה-NBA ציפו לראות אותו מככב גם באירוע האולסטאר של הליגה הטובה בעולם שייערך ב-16 בפברואר ביונייטד סנטר בשיקאגו. לצערו, הרכז נפלא נפצע במפשעה וייעדר מהתחרות כולה. בעקבות זאת, הקומישינר אדם סילבר הודיע כי מי שיחליפו הוא רכזה של פיניקס, דווין בוקר, שיערוך בכורה במשחק החגיגי, ויהיה השחקן הראשון של הסאנס מאז סטיב נאש בעונת 2010/11 שנבחר לאולסטאר.

כזכור, כאשר שחקן שנבחר לאולסטאר ובעקבות פציעה לא יוכל להשתתף, רק שחקן מאותו חוף יוכל לתפוס את מקומו, ומכיוון שבוקר ולילארד משחקים יחד במערב, התמזל מזלו של הגארד לקבל את הבשורה החגיגית, ויצטרף לקבוצתו של לברון ג’יימס הכוללת גם את אנתוני דייויס, ג’יימס הארדן, קוואי לאונרד, לוקה דונצ’יץ’ וכוכבים נוספים.

לילארד היה צריך להשתתף גם בתחרות השלשות המסורתית, אך בעקבות הפציעה דווין בוקר יחליף את השחקן גם בתחרות הזו, וינסה להשיב את התואר בו זכה לפני שנתיים בתחרות שנערכה ב-2018, ויתמודד מול קלעים נהדרים בדמות ג’ו האריס הזוכה מ-2019, טריי יאנג, זאק לווין, באדי הילד, דבונטה גרהאם ושחקנים נוספים.

בוקר העונה מחזיק בנתונים נהדרים מבחינתו, שחלק מהם הם הגבוהים בקריירה הקצרה שלו. הוא קולע 26.4 נקודות למשחק (מקום עשירי בליגה), מוסר 6.3 אסיסטים וקוטף 4.2 ריבאונדים למשחק. מעבר לכך, כרגע הוא מחזיק בשיא קריירה באחוזים מהשדה (49.6%) ומקו העונשין (92%). מה שבטוח, לבוקר מגיע את הצ’אנס להוכיח שהוא אולסטאר אמיתי.

דווין בוקר זוכה בתחרות השלשות ב-2018. יעשה זאת גם השנה? (רויטרס)דווין בוקר זוכה בתחרות השלשות ב-2018. יעשה זאת גם השנה? (רויטרס)