האם ניימאר יכול להתחיל לנשום לרווחה? כנראה שעדיין לא, אבל לפחות הוא יכול קצת לחייך. בברזיל מדווחים כי עורך דינה החדש של נג’ילה טרינדאג’י, המתלוננת נגד ניימאר על אונס, החליט להתפטר. 

דנילו גרסיה דה אנדראדה, עורך הדין החדש של נג’ילה, הודיע על התפטרותו לאחר שנג’ילה האשימה אותו בכך שהוא גנב לה את האייפד עם הראיות לאונס של ניימאר. היא האשימה אותו בכך שהוא אירגן פריצה לבית שלה, וטענה בפניו כי לאחר שהשתמשה בתוכנה find my iphone של אפל, היא ראתה שהמכשיר נמצא אצלו במשרד לפי ה-GPS.

דנילו גרסיה מסר: “הגברת נג’ילה האשימה אותי שתיכננתי את הפריצה הזו, את כל הדבר הזה. היא טוענת שהטאבלט הזה נמצא איתי, לפי זיהוי המיקום שלה. אני לא צריך למכור או לגנוב טאבלט, יש לי את המכשירים האלקטרוניים שלי. מעולם לא היה לי אייפון, תמיד היה לי אנדרואיד, מעולם לא היה לי אייפד, נדמה לי שהיא מדברת על אייפד. הלקוחה דיברה בניגוד לאתיקה, להגיון הבריא ולאמת במקרה הזה, כשהיא טענה שתיכננתי פריצה ושהטאבלט נמצא בחזקתי”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
ענק: מסי מגלה שהבן שלו אוהד של ליברפול

“הלוואי שהיה לי את הטאבלט הזה, כי שם היא טוענת שיש את הווידאו הזה שהיא טוענת שיש בו 7 דקות הווידאו הזה שעד היום לא ראיתי. זה היה יכול להיות נהדר. אם היה לי אותו, הייתי הראשון לצפות בו ולהעביר אותו למשטרה. כי אני מאמין שאם יש שם משהו שיכול לחזק את טענותיה כקרבן אלימות, היא חייבת להשתמש בו ולא לשמור את המידע. החלטתי לעזוב את התיק הזה כי אני מאמין שהערכים האישיים שלי, המוסריים והמקצועיים מחייבים את האמת. והיו מצבים עם הלקוחה שלי שאני חושב שהם מוזרים, ואני מרגיש שהיא לא מספרת לי את האמת. היחסים בין לקוח לעורך דין צריכים להיות מבוססים על אמון, ואין לי אמון כדי להמשיך לייצג בתיק הזה. רציתי לייצג את הלקוחה הזאת, אבל אני לא מוכן לקבל האשמות נגד הערכים שלי, המוסר שלי, או שפעלתי נגד החוק”. 

יש לציין כי עורכי הדין הראשונים של נג’ילה כבר עזבו אותה והסבירו כי היא שינתה את הגרסה שלה, כשתחילה אמרה שנתקפה ולאחר מכן נאנסה, בעוד ניימאר מכחיש את כל ההאשמות נגדו.