בחלון ההעברות הקרוב, מתי שלא יהיה, אחת המטרות הגדולות ביותר של ריאל מדריד היא לצרף לקבוצה חלוץ. המועמד העיקרי כרגע הוא ארלינג בראוט הולאנד המצוין מדורטמונד – החלוץ בן ה-19 הוא אחד מהכובישם המובילים באירופה העונה, אבל יחד עם זאת, לפי דיווח שעלה היום (חמישי) בספרד, יכול מאוד להיות שהשם שינחת בסנטיאגו ברנבאו יהיה בכלל הארי קיין.

הבלאנקוס מקווים שבדורטמונד יסכימו לקיים מו”מ על הולאנד, אבל מבינים שהתרחיש לכך הוא לא סביר במיוחד כיוון שהצטרף לקבוצה רק בינואר האחרון והתאקלם בצורה מצוינת. בריאל כבר חשבו על תוכנית חלופית ואחד מהשמות הוא כאמור זה של חלוץ טוטנהאם, שכבר אמר בעבר שיכול מאוד להיות שיעזוב את לונדון אם יראה שהתרנגולים ממשיכים לא לזכות בתארים.  

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
רונאלדו וג'ורג'ינה מצאו דרך להתאמן בחוץ

בקבוצה האנגלית לא רוצים כרגע לדבר על מעבר בגלל משבר הקורונה, אבל ישנם קולות בסביבת המועדון שלא רואים בעזיבתו של קיין משהו בלתי אפשרי. זה לא יהיה משא ומתן קל עבור החלוץ בן ה-26 ופלורנטינו פרס זוכר טוב איך בעלי טוטנהאם דניאל לוי הערים עליו קשיים במעברים של לוקה מודריץ’ וגארת’ בייל, שבוצעו רק בימים האחרונים של חלון ההעברות בזמנו.

חוזהו של קיין אצל התרנגולים הוא עד 2024, ובשנה שעברה לוי הבהיר בצורה ברורה שמי שרוצה את השחקן צריכה לשלם 350 מיליון אירו. כעת, עם משבר הקורונה, אין ספק שהתמונה משתנה וריאל מדריד תוכל לכלול שחקנים כמו בייל וחאמס רודריגס כדי להפוך את העסקה לזולה יותר ואפשרית.  

הארי קיין חוגג. בקרוב בלבן של ריאל? (רויטרס)הארי קיין חוגג. בקרוב בלבן של ריאל? (רויטרס)