לפני תחילת טורניר הקופה אמריקה, נבחרת אורגוואי, שיאנית הזכיות בטורניר, הוצבה ברוב סוכניות ההימורים כאחת המועמדות הוודאיות להגיע עד הסוף. אתמול (ראשון), במשחק הבכורה שלה בקופה אמריקה 2019, בו הביסה בצורה מרשימה את אקוואדור 0:4, היא גם הוכיחה מדוע היא נחשבת לאחת הפייבוריטיות לזכייה.

חניכיו של אוסקר טבארס הביסו ללא קושי את אקוואדור 0:4, ובעיקר שיחקו כדורגל מצוין, כשהמאמן מרוויח גם את ניקולס לודיירו היחסית אלמוני, ואת שני הכוכבים הוותיקים והמובילים שלו, לואיס סוארס ואדינסון קבאני, שני הכובשים הגדולים בתולדות הנבחרת, כשחלוץ ברצלונה הוכיח שהתאושש לגמרי מהפציעה איתה סיים את העונה, ותרם שער ובישול לניצחון.

שחקני אורוגוואי חוגגים (רויטרס)שחקני אורוגוואי חוגגים (רויטרס)

סוארס עצמו מודע לציפיות מהנבחרת ואמר בסיום: “הציפיות עבורנו הן המקסימום, להגיע הכי רחוק שאפשר. אנחנו לא נשנה את המנטליות ואת הסגנון שלנו בגלל הניצחון, נמשיך באותה הדרך, צעד אחר צעד. הגענו בשיא ההתלהבות והנחישות לטורניר הזה. זאת תוצאה חיובית בעיקר כי שיחקנו בדרך שרצינו”.

אדינסון קבאני חוגג (רויטרס)אדינסון קבאני חוגג (רויטרס)

אדינסון קבאני הוסיף: “ציפינו למשחק קשה. ידענו שאנחנו חייבים להיות מרוכזים מהדקה הראשונה. ניצלנו את המצבים שלנו בשלב מוקדם וזה הרגיע אותנו לקראת ההמשך. יש לנו עכשיו זמן לנוח ולראות איפה אנחנו צריכים להשתפר”.