אחרי 13 שנים, סוף עידן במכבי תל אביב, כאשר מנכ”ל המועדון אלי דריקס יעזוב את תפקידו עד לסיום השנה האזרחית. מי שפיקד על כל הצד השיווקי של המועדון בשנים האחרונות בהצלחה, יפנה כעת לדרך חדשה בקריירה שלו. 

ממכבי ת”א נמסר: “לאחרונה פנה מנכ"ל מועדון הכדורסל מכבי תל אביב, אלי דריקס, לבעלי הקבוצה בבקשה לקבוע מועד סיום לתפקידו וזאת לאחר 13 שנים במכבי, בשל תחושת מיצוי ורצון לפנות לאפיקים אחרים. לאחר שיחות שקיים עם ראשי המועדון סוכם כי הוא יפרוש עד סוף השנה, ה-31.12.2019, אלא אם יידרש לתקופת חפיפה ארוכה יותר”.

"ב-13 שנותיו במכבי הוביל אלי דריקס את הקבוצה, כולל את מערך השיווק, המכירות, הניהול, הספונסרים והקשר עם האוהדים ועל כך המועדון מוקיר לו תודה גדולה. במרוצת השנים בנוסף למקצועיות הרבה בעבודתו, פיתח אלי יחסי חברות קרובים עם כל בעלי התפקידים והאוהדים שבא עמם במגע”, נכתב בהודעת המועדון הרשמית. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
כספי: כיף לחזור ללבוש את המדים הצהובים

אלי דריקס ביקש למסור: "אני רוצה להודות מעומק הלב לכל קבוצת הבעלים במכבי FOX תל אביב, לכל אנשי הקבוצה, עובדי המשרד וקהל האוהדים. נהניתי מאוד מתקופתי במכבי וכעת הגיע הזמן לבחון אתגרים חדשים והזדמנויות חדשות שבפתח. תמיד אעזור למכבי בכל מה שאוכל, תמיד הייתי ותמיד אהיה מכביסט".