מלבד איבוד הביתיות, הפועל חולון ספגה היום (שישי) עוד מכה רצינית – קורי וולדן, הכוכב הגדול של הקבוצה ואחד השחקנים המצטיינים של הליגה, נפצע במהלך הרבע הרביעי בהפסד של קבוצתו מול מכבי ראשון לציון, זאת במסגרת המשחק הראשון של רבע גמר הפלייאוף. אם לא די בכך, אז גם שון ג’ונס נפגע בעשר הדקות המכריעות של ההתמודדות המאכזבת מבחינת המארחת.

לאחר שנלקחו לטיפול בבית החולים “אסף הרופא” השניים עברו צילום ובדיקות שם התגלה שקורי וולדן סובל מחבלה חמורה באגן. כמו כן, שון ג'ונס סובל ממתיחה חזקה בשרירים הבין-צלעיים. לכן, השניים יעברו טיפולים בימים הקרובים, כשעדיין לא ידועה מידת כשירותם למשחק ביום שני.

אוהדי הפועל חולון (נעם מורנו)אוהדי הפועל חולון (נעם מורנו)

כמו כן, בתום המשחק נרשם עימות על הפרקט בין אוהד חולון לדריל מונרו לאחר שהאוהד קילל את השחקן שלא התעלם מהדברים ורק הפרדה של מספר שחקנים ואנשי ראשון לציון מנעו עימות פיזי.

גיא גודס אמר בסיום: "נצטרך לבוא עם ביטחון ואנרגיות למשחק השני, כמו שניצחנו בחולון, הם יכולים לנצח בראשון. אחרי שלושה הפסדים עשינו ניצחון השבוע, בסדרה כל משחק יכול ללכת לכיוון אחר. מה שהלך לנו היום, יכול ללכת לכיוון הפוך במשחק הבא. אנחנו אולי קבוצת החוץ הכי גרועה בארץ, אנחנו קבוצה יותר ביתית, סטטיסטיקה מוכיחה את זה, אנחנו צריכים לבוא ביום שני, נחושים עם ביטחון, ולעשה את המקסימום כדי לנצח. היה חסר לנו כמה גרושים במהלך העונה, אבל אני שמח שהיום כולם שיחקו חזק, היו נחושים ומרוכזים, מי שעלה מהספסל או מי שירד, נתן את הכל. קורי וולדן הוא גלן רייס של שנה שעברה, מאוד קשה נגדו, היה בחצי ראשון פנומן, בחצי השני היה לו יותר קשה, הוא אחד האנשים המרכזיים בחולון. עוז מרגיש הרבה יותר טוב, מאז שהוא עולה מהחמישייה, יש לו את הדקות שלו ואין הרבה שחקנים על העמדה שלו. הוא מרגיש טוב, הוא נותן ריבאונדים, שלשות ומהלכי הקרבה, זה נראה על המגרש".

גיא גודס (נעם מורנו)גיא גודס (נעם מורנו)

דן שמיר המאוכזב סיכם את ההפסד: "בחצי הראשון ראשון קלעו באחוזים מאוד קבועים, חלק מהדברים אפשר לחיות עם זה, זה נגמר ב-3 הפרש מטעות שלנו במהלך האחרון. מה שמטריד אותנו שגם קורי וגם שון יהיו על הרגליים למשחק הבא. ראיתי את קורי בחדר ההלבשה, הוא מפונה לבית החולים, יטפלו בו ויראו מה יש לו. צריך לראות מה יש לו, ואם הוא יכול לשחק עם זה”.

“איבדנו שחקנים במהלך התקופה האחרונה, הלכנו להמציא את עצמנו כמעט מחדש. הרבה מובילי כדור, משחק ריצה, פשרות שעושים תוך כדי, היינו צריכים ללכת רק לכיוון הזה, ולעצב הרגלים, ככה שיחקנו בשבעה משחקים האחרונים מאז שפניני נפצע. האם זה פוגע בנו בסוף? לא יודע, לא חסרות לנו אנרגיות, כשקבוצה הולכת למקומות שאנחנו פגיעים בהם, צריכים ללכת לתוכנית אחרת אולי. התוכנית משחק שלנו הייתה אמורה להיות שסקוטי יביא בוסט מהספסל, נקלענו לעבירות מוקדמות של דקוואן ג'ונס. הוא היה צריך להביא לנו טון אינטנסיבי ומהיר, אגרסיבי יותר. זה לא כל כך הסתדר לנו”, אמר שמיר.