אלופת היורוקאפ, אליצור רמלה, תעלה ב-19:00 לשמינית גמר המפעל, שם היא תפגוש את קייסרי הטורקית. השחקניות של עדן ענבר עשו את דרכן לטורקיה כבר בשעות הבוקר המוקדמות כשבדרך עברו שתי טיסות עד שהגיעו לעיר הטורקית

המשחק יהיה המפגש הראשון של שתי הקבוצות, וכל נקודה משמעותית לקראת משחק הגומלין שיתקיים בשבוע הבא ברמלה. בטורקיה יפגשו החניכות של עדן ענבר שחקנית אחת מוכרת במיוחד, לקו ווילינגהאם שבשנה שעברה היתה אחת השחקניות הבולטות של רמלה במפעל ואף זכתה בתואר ה-MVP של העונה האירופית.

ברמלה רצו לראות את ווילינגהאם חוזרת לקבוצה בעונה הנוכחית ואף התקיימו שיחות עם השחקניות כדי שתגיע לקבוצה, אך זו העדיפה לחתום בקייסרי והצטרפה אליה לאחרונה. "יהיה מוזר לשחק נגד רמלה. אני חברה טובה של הבנות וכמובן שאנחנו גם בקשר", הודתה ווילינגהאם. "אני מתגעגעת בעיקר לעדן. יהיה מעניין מאוד בין שתי קבוצות טובות שרוצות להגיע הכי רחוק במפעל הזה. כמובן שעל המגרש אני רוצה לנצח".

ווילינגהאם התייחסה גם לעובדה שבחרה לחתום בטורקיה ולא לחזור לעונה נוספת בשורות האלופה הישראלית: "כדורסל זה ביזנס. החלטתי לעשות את ההחלטה שנראית לי הכי נכונה בשבילי. יש לנו קבוצה מוכשרת ושחקניות מהרמות הכי גבוהות. אם נהיה נחושות ומפוקסות מספיק נוכל להגיע גם לגמר המפעל".

עדן ענבר. ווילינגהאם: &qout;מתגעגעת אליו&qout; (משה חרמון)
עדן ענבר. ווילינגהאם: "מתגעגעת אליו" (משה חרמון)
 

קפטנית רמלה, שי דורון, שבשנה שעברה זכתה להניף את גביע היורוקאפ, התייחסה אף היא למשחק: "לא שיחקנו ביום שני, כך שהיה לנו יותר זמן להתכונן. הכינו אותנו בצורה הטובה ביותר ואני מרגישה שאני יודעת על קייסרי הכל. עשינו אימונים טובים ועכשיו נצטרך להראות את זה על המגרש. קייסרי זאת קבוצה מצוינת, אני בטוחה שלא הולך להיות משחק פשוט. באירופה קשה לתקן את הטעויות ואנחנו חייבות להשאיר הכל על המגרש ולחזור הביתה עם ניצחון".