הליגות השונות ברחבי אירופה נמשכו הערב (ראשון) כשהפעם במוקד – רועי גורדנה פתח בהרכב קבוצתו סלאבן בלופו, שנכנעה בליגה הקרואטית 1:0 בביתה לגוריצה. כמו כן, קני סייף, קשרה של אנדרלכט, נכנס כמחליף ב-2:4 של קבוצתו הבלגית על סרקל ברוז’. בנוסף, מחצית לביברס נאתכו בהפסד 1:0 של אולימפיאקוס לאופי כרתים.

# כאמור, אקס בני יהודה, גורדנה, קיבל את הקרדיט בהרכב קבוצתו, שהגיעה ליותר מצבים אך נעצרה אחרי ה-1:3 מהמחזור הקודם ונמצאת במקום השישי עם 12 נקודות אחרי 11 מחזורים בליגה הקרואטית.

# ביוון, ביברס נאתכו נכנס בדקה ה-46 בהפסד קבוצתו אולימפיאקוס 1:0 מול אופי כרתים, כשהחליף לא אחר מאשר את יאיא טורה הוותיק. הישראלי נמצא עם קבוצתו במקום החמישי בטבלה ובמאזן של 13 נקודות.

# בבלגיה, סייף שעלה כמחליף בדקה ה-67, כשקבוצתו הרשימה עם ניצחון מוחץ שהעלה אותה עד למקום השלישי עם 23 נקודות לאחר 11 מחזורים. כמו כן, אנדרלכט המשיכה את המומנטום עם ניצחון שני ברציפות.

קני סייף (טוויטר)קני סייף (טוויטר)

# בליגה השנייה ברומניה, טוטו תמוז זכה למנוחה קלה ולא לקח חלק בניצחון 1:2 של פטרולול על גטיצה. ארנאוטו כבש את צמד השערים עבור הקבוצה של החלוץ הישראלי.

# בליגה האוסטרית, אלון תורג’מן הפצוע שעדיין לא כשיר, צפה בקבוצתו, אוסטריה וינה, מסיימת ב-1:1 מול שטורם גראץ. הקבוצה מהבירה העלתה את מאזנה ל-17 נקודות ונותרה במקום הרביעי.