נבחרת ישראל תמשיך את משחקיה במסגרת מוקדמות יורו 2020 גם בחודש נובמבר כשתארח את פולין של רוברט לבנדובסקי (16.11) ותתארח אצל מקדוניה הצפונית (19.11), אך יחד עם חלוץ באיירן מינכן, חובבי הכדורגל בארץ עשויים לחזות כאן אצלנו גם בשתי הנבחרות הדרום אמריקאיות המובילות בעולם – ארגנטינה של ליאו מסי וברזיל של ניימאר. 

ל-ONE נודע לראשונה, כי מלבד המשא ומתן לקיום משחק בין נבחרת ארגנטינה לנבחרת אורוגוואי, חברת ‘קומטק’ בראשות הבעלים דני בנעים, נמצאת במו"מ גם מול נבחרת ברזיל לצורך הבאתה למשחק ראווה על אדמת ישראל.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
קרב צמרת לוהט: בארסה מול סביליה

הכוונה הראשונית הייתה לקיים את המשחק בין ארגנטינה לאורוגוואי באצטדיון בלומפילד, ככזה שאמור לחנוך את האצטדיון המחודש באופן רשמי ב-19 בנובמבר, אך בשל העובדה שבערב הסעודית חתמו על הסכם למשחק בין ארגנטינה לברזיל ב-20 בנובמבר ושלימו על כך סכום כספי גבוה מאוד, המדינה מהפרץ זכתה לעדיפות מבחינת קביעת התאריך. 

כעת, התאריכים האופציונליים לקיום המשחק הם ב-18 בנובמבר או ב-22 באותו חודש. הבעיה כרגע, היא שאין אפשרות לקיים טיסה ישירה בין ישראל לערב הסעודית, מה שיגרום לאלביסלסטה להגיע בטיסה שתכלול עצירת ביניים. מול נבחרת אורוגוואי לעומת זאת מסוכמים כמעט כל הפרטים, ובמהלך השבוע הבא אותו הדבר אמור לקרות גם מול הנבחרת של מסי.

ליאו מסי וניימאר, יבקרו בישראל באותו החודש? (רויטרס)ליאו מסי וניימאר, יבקרו בישראל באותו החודש? (רויטרס)

כאמור, ב’קומטק’ לא נחים ורוצים לנצל גם את ההגעה של נבחרת ברזיל לאזור ולהביא אותה לישראל גם כן בחודש נובמבר, אך עדיין לא ברור נגד מי היא מיועדת להתמודד. משחק בין ברזיל לארגנטינה בישראל לא מתאפשר בשלב זה בגלל המשחק שנקבע בערב הסעודית, כששני הצדדים לא מעוניינים לערוך ביניהם בעוד משחק נוסף. אופציה שנשקלת היא לנצל את הגעת אורוגוואי למפגש עם ארגנטינה ולהציב אותה גם מול הסלסאו.