התפתחות דרמטית בהליך הפירוק של הפועל תל אביב. ל-ONE נודע כי בימים האחרונים בכור צבאן, שהיה מבעלי המועדון, קיבל פנייה מהמפרקים של המועדון עו"ד שאול קוטלר ורו"ח חן ברדיצ'ב ואלו ביקשו ממנו להחזיר לקופת הפירוק כ-600 אלף שקל.

מסתבר כי צבאן הלווה בזמנו כסף למועדון, ועפ"י פניית המפרקים, בעד שטרי ההון שהיו לו הוא קיבל את הכסף חזרה. ידוע כי צבאן אמר להם כי מדובר בכ-400 אלף שקל ולא בכ-600 אלף שקל.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
רפואה: "שמח על הנצחון, לא על הדרך"

המפרקים ביצעו פנייה לצבאן כדי שיעביר חזרה את הכסף, זאת כדי לא להכניס אותו לתוך הליך משפטי פומבי עם פנייה לבית המשפט. בימים הקרובים ידעו האם צבאן יעביר כסף לקופת הפירוק או שהמפרקים יכניסו אותו לתוך תביעה גדולה שתהיה כאשר הם יגישו את דו"ח הפירוק שלהם לבית המשפט בעוד מספר חודשים עם תלונה למשטרה במקביל.

בכור צבאן מסר בתגובה: "נתתי הלוואה להפועל והם היו אמורים להחזיר לי. ביקשו ממני לחתום בזמנו על כתב ויתור, עשיתי הכול ברצון ואהבה. החלק שהחזירו לי הוא מה שמגיע לי, גם לא קיבלתי את הכול חזרה. אם נעשה משהו שלא חוקי, בטח שלא נעשה על ידי. יש לי עורך דין שיבדוק את הנושא. זה לא בדיוק כמו שהמפרקים אומרים. צריך לבדוק האם הכסף הוחזר לפני הוויתור על שטר ההון או אחריו”.

שאול קוטלר (רדאד ג'בארה)שאול קוטלר (רדאד ג'בארה)

עוד הוסיף: “אם יהיה מצב שמשהו שלא נעשה עפ"י הדין, הכל נעשה בתום לב, אני אחזיר. עדיין נשארו לי חייבים מאותה הלוואה. אני פעלתי הכול בצורה ישרה, הבדיקה של המפרקים מבורכת, הם עושים את עבודתם. אם משהו הטעה אותי ופעל בצורה לא נכונה, אני אדע כבר לפעול נגדו".

עו"ד קוטלר סירב להגיב לדברים ומסר: "אין תגובה".