אלמוג כהן חזר למכבי נתניה. לאחר שעזב אותה לטובת קריירה משגשגת בליגה הגרמנית ב-2010, קשר נבחרת ישראל החליט ללכת עם הלב ולחזור למכבי נתניה, הקבוצה במדיה עשה את קפיצת המדרגה ששינתה לו את הקריירה.
 
היום (שלישי) הקשר, שעל חזרתו ליהלומים נחשף ב-ONE, חתם על חוזה לארבע שנים בקבוצתו החדשה ישנה, בה ישתכר מעל ל-300 אלף יורו כולל אופציה לעונה רביעית, הבטחה לסרט הקפטן וכן לתפקיד מקצועי במועדון לאחר פרישתו מכדורגל.

כזכור, כהן בחר בנתניה בשבוע שעבר לאחר שקיבל הצעה גבוהה יותר מהפועל באר שבע וכן ממכבי חיפה, בעודו המתין עד לרגע האחרון כדי לבחון הצעות מגרמניה שהיו גבוהות בצורה משמעותית מהשכר שירוויח בנתניה אולם היו לעונה אחת. כהן, שחיפש אתגר מקצועי ובחר לשוב לשהות לצד אביו בנתניה לאחר שאמו ז"ל נפטרה מוקדם יותר השנה, חוזר לליגת העל אחרי תשע שנים.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ועכשיו זה רשמי ?????לינק למינויים??בביו #מכבינתניה

A post shared by FC Maccabi Netanya (@fcmn_il) on

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Officially signed for my youth team, Maccabi Netanya. Lets go diamonds!!! @fcmn_il ????????

A post shared by Almog Cohen (@almog1988) on

בתוך כך, במכבי נתניה צפויים להשלים את עסקת רומן גולובארט בסוף השבוע הקרוב, כאשר הבלם הספרדי בן ה-27 ינחת ביום חמישי בישראל ולאחר שיעבור בדיקות רפואיות במועדון העסקה, שכבר נסגרה בין המועדונים כפי שפורסם ביום שישי האחרון, גם תיחתם והוא עתיד לחתום לשנתיים עם אופציה לעונה שלישית. קבוצתו הקפריסאית, נאה סלאמיס, צפויה לקבל כ-150 אלף יורו. 

מי שיצטרף לאימוני הקבוצה הוא המגן השמאלי אביב סולומון, שנכלל כעת בין המועמדים למלא את המשבצת החסרה של היהלומים. בעוד סאן מנחם לא על הפרק כרגע והצעת נתניה למכבי ת"א על מתן בלטקסה לא התקבלה, במועדון עברו הלאה כרגע ויבחנו את המגן השמאלי בן ה-24 ששיחק במ.ס אשדוד בשנתיים האחרונות והחל את הקריירה בהפועל נצרת עילית.