אחרי שרכשה במהלך העונה את ירדן שועה מבני יהודה, מכבי חיפה שמה לה יעד מרכזי והוא להעביר לשורותיה שחקן נוסף צעיר ומוכשר מבני יהודה, דולב חזיזה, כך נודע לראשונה ל-ONE.

ל-ONE נודע כי הסקאוטים של מכבי חיפה עקבו אחרי חזיזה ובדקו עליו. הבעלים יעקב שחר, שנמצא בקשרים טובים עם הבעלים של בני יהודה ברק אברמוב, צפוי לפנות ישירות ולהיכנס למשא ומתן.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
בלבול: נהיה קבוצה לוחצת ודומיננטית

בחיפה שמו להם מטרה להרחיב את הסגל הישראלי מתוך רצון לראות במועדון כמה שיותר כישרונות שישנם בשוק הישראלי. חזיזה, שיהיה ביולי בן 24, כבש העונה שלושה שערי ליגה ושבעה בכל המסגרות, כולל ב-2:3 אמש על מכבי תל אביב.

בתוך כך, בקבוצה נערכים למשחק הערב מול הפועל באר שבע. למרות ההרכב החסר, חיפה תנסה לקבע את מקומה במקום שמוביל לאירופה וללא מספר שחקנים דוגמת אטיין ריינן ונטע לביא המושעים.

במהלך אחד מהאימונים בראשית השבוע ירדן שועה ביצע עבירת משמעת במהלך משחקון דבר שלא נעלם מעיניו של מרקו בלבול, שביקש מהשחקן לצאת מהמשחקון . בחיפה טוענים ששועה חייב להתרגל לנורמות התנהגות שונה מזו שהורגל עד כה וחייב להיות רגוע יותר בתגובותיו במגרש, בעיקר כלפי חבריו לקבוצה.

שחקנים בחיפה התייחסו למפגש: “בעקבות הניצחונות של נתניה ובני יהודה זה משחק על עונה שלמה. ניצחון יקרב אותנו לאירופה. ב"ש יבואו עצבניעם אחרי שהפסידו לנו שני משחקים אבל אנחנו צריכים לעשות את העבודה שלנו ולא לאכזב את הקהל”.