מכבי חיפה הודיעה היום (חמישי) לבני יהודה שהיא יורדת מהרעיון לרכוש את הקשר דולב חזיזה. בחיפה נימקו זאת בהחלטה מקצועית והסבירו כי יש ניסיון לצרף מועמדים אחרים.

בין השחקנים שמרקו בלבול היה מאוד רוצה לראות בחיפה, אפשר למצוא את טאלב טוואטחה שכפי שפורסם לראשונה ב-ONE יעקב שחר נפגש עם אביו של השחקן אתמול (רביעי) והצדדים דנו על האפשרות שהמגן יחזור לקבוצה. חיפה הציעה לטוואטחה חוזה מפתה של 400 אלף דולר לעונה בחוזה לשלוש שנים, משמע שכר של 1.2 מיליון דולר לכל התקופה.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
צפו בנבחרת ישראל מתכוננת לצמד המשחקים

עם שובו מהנבחרת בשבוע הבא, צפויה להתקיים פגישה נוספת ומכרעת בין השחקן ליעקב שחר. טוואטחה מקווה מאוד למצות את האפשרות למצוא קבוצה באירופה ולא לגנוז כבר בשלב זה של הקריירה את החלום האירופי, אבל אם לא תהיה לשחקן הצעה אטרקטיבית, לא מן הנמנע שישיב בחיוב לשחר שמאוד מעוניין להחזיר את המגן למדים הירוקים.

בתוך כך, חלוץ מכבי חיפה ונבחרת ישראל שון וייסמן נחת בארץ ויעבור סדרת בדיקות בעקבות פציעתו בקרסול במהלך מחנה האימונים של נבחרת ישראל בגרמניה. לוייסמן יש חוזה עד סוף החודש בחיפה והחלוץ אמור להודיע על החלטתו אם הוא ממשיך בקבוצה בהתאם להצעה החדשה שקיבל.

שון וייסמן ודן גלזר (נעם מורנו)שון וייסמן ודן גלזר (נעם מורנו)

כרגע לפחות, קצת פחות משבועיים לפני פתיחת האימונים, מצב הרכש של הקבוצה לא מזהיר בלשון המעטה, אבל בחיפה אומרים בביטחון שבמהלך השבוע הבא יהיו התפתחויות ושחקני רכש שסומנו יגיעו לקבוצה. בלבול כבר מחפש עוזר מאמן ומאמן כושר כמו גם אנשי צוות נוספים.