בלם הפועל חדרה, ג'ונתן סיסה, עבר בהצלחה את הניתוח ברגלו בבית החולים הלל יפה ועתיד לעבור שיקום של ארבעה חודשים בישראל. סיסה העביר את הלילה בבית החולים בטרם ישוב לביתו ויחל בתהליך ההחלמה.

הניתוח שעבר הבלם הצעיר, המוגדר מורכב ונדיר, התבצע ע"י ד"ר יניב יונאי, רופא בכיר וצוותו ביחידת הספורט של הלל יפה, במהלכו נתפר הגיד הארבע ראשי חזרה לאגן בשל קרע מלא. מהמועדון נמסר: ״סיסה יעבור את השיקום הארוך בישראל ויקבל את מלוא הליווי והתמיכה מהקבוצה. החלמה מהירה”.

ד"ר יניב יונאי (נעם מורנו)ד"ר יניב יונאי (נעם מורנו)

עוד לפני שעבר את ההליך ועם הידיעה כי מדובר בפציעה חמורה ומשביתה, בחדרה הקפיאו את השחקן ברישומי ההתאחדות לכדורגל על מנת לפנות מקום לזר אחר במקומו שעל צירופו עובדים ראשי הקבוצה והמאמן שרון מימר כבר בימים אלה.

בתוך כך, אחרי ההפסד הכואב ביום ראשון האחרון למכבי נתניה, במועדון דרוכים לקראת המשחק בשבת הקרובה אז יארחו את סקציה נס ציונה במסגרת המחזור ה-21. בחדרה רואים במשחק זה בעל חשיבות גדולה מאוד ומודעים לכך שאם ייצאו בלי נקודות יוכלו להסתבך שוב בחלק התחתון של הטבלה אחרי שנשמו “אוויר פסגות”. על מנת ליצור אווירה מיוחדת במגרש ודחיפה לשחקנים יאפשרו כניסה חינם לילדים עד גיל 18 ונשים שיבואו לבושים בחולצות אדומות.