מיקי סירושטיין וטל כחילה, שלא נמצאים בתוכניות של בית”ר ירושלים, צפויים לשחק בעונה הבאה מעבר לים. סירושטיין נמצא במגעים מתקדמים עם קבוצה בליגה התאילנדית, כאשר טל כחילה ישחק בעונה הקרובה ביוון, לאחר שחתם לעונה אחת עם אופציה לעונה נוספת באתרומיטוס.

לגבי האחרון, בית”ר ירושלים לא תקבל דמי השבחה על השחקן מכיוון שהוא עובר לשחק בחו״ל. במועדון הירושלמי בנו על הכנסה ממכירתו של כחילה אך כעת יישארו בלי דמי מכירה בשל המעבר של השחקן לקבוצה מעבר לים.

טל כחילה (עמרי שטיין)טל כחילה (עמרי שטיין)

מעט לפני שתצא למחנה האימונים בפולין ב-14 ביולי, בית”ר תקיים משחקים מול מועדון ספורט אשדוד ומול הפועל רמת השרון לתרגול הקאדר החדש תחת המאמן רוני לוי. שני המשחקים לא יתקיימו בבית וגן והמשחק מול רמת השרון שייערך באצטדיון גרונדמן ביום שני יהיה לזכרו של סמל ראשון עידו בן ארי ז"ל, תושב העיר, שנפל בפעילות מבצעית בעת מילוי תפקידו בנובמבר 2016. עידו היה אוהד בית"ר ירושלים מגיל קטן ומעל למיטתו בצבא היה תלוי דגל הקבוצה.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
כמה כסף ישקיע משה חוגג העונה בבית״ר?

אביו של עידו, נמרוד, אמר לקראת האירוע: "אני מלווה את בית"ר ירושלים כבר 20 שנה, והולך לכל המשחקים. הקבוצה נכנסה לנו ללב כשהביעה הסכמה לעשות את טקס הזיכרון לעידו. מבחינתנו זה כבוד עצום לקבל מבית"ר ירושלים, ואנחנו מאושרים מההזדמנות".

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

זוכרים את עידו: הקבוצה תקיים ב-8.7 (יום שני, 19:00) משחק ידידות נגד הפועל רמת השרון באצטדיון גרונדמן, לזכרו של סמל ראשון עידו בן ארי ז"ל, תושב העיר, שנפל בפעילות מבצעית בעת מילוי תפקידו בנובמבר 2016. עידו היה אוהד בית"ר ירושלים מגיל קטן, ומעל למיטתו בצבא היה תלוי דגל הקבוצה. אביו של עידו, נמרוד , אמר: "אני מלווה את בית"ר ירושלים כבר 20 שנה, הולך לכל המשחקים, והקבוצה נכנסה לנו ללב כשהביעה הסכמה לעשות את טקס הזיכרון לעידו. מבחינתנו זה כבוד עצום לקבל מבית"ר ירושלים, אנחנו מאושרים מההזדמנות". מנכ"ל המועדון, מוני ברוש, הוסיף: "זאת זכות גדולה בשבילנו להנציח חלל צה"ל ואוהד הקבוצה, ולקחת חלק באירוע כל כך חשוב. אנחנו מתכוונים להמשיך ולהנציח אוהדים שלנו בדרכים שונות ולדבוק בערכים של המועדון, לתת כבוד למשפחת בן ארי וליישם את האמירה שלנו 'ואהבת לרעך כמוך'". הכניסה חופשית, בואו לתת כבוד.

A post shared by Beitar Jerusalem F.C Official (@fcbeitar) on

מנכ"ל המועדון, מוני ברוש, הוסיף: "זאת זכות גדולה בשבילנו להנציח חלל צה"ל ואוהד הקבוצה, ולקחת חלק באירוע כל כך חשוב. אנחנו מתכוונים להמשיך ולהנציח אוהדים שלנו בדרכים שונות ולדבוק בערכים של המועדון, לתת כבוד למשפחת בן ארי וליישם את האמירה שלנו 'ואהבת לרעך כמוך'".

בתוך כך, שלום אדרי השתלב באימונים ועם מוטיבציה גבוהה, כאשר בבית״ר מרוצים מההחתמה של השחקן.

שלום אדרי עם יוסי בניון והסוכן משה גולדנברג (מערכת ONE)שלום אדרי עם יוסי בניון והסוכן משה גולדנברג (מערכת ONE)