ההכנות לעונת 2019/2020 בבני יהודה היו רגועות למדי עד כה, אך כעת בקבוצה מתכוונים לעלות הילוך ובשלב הראשון לשבת עם השחקנים שלא חתומים לעונה הבאה. אחד מהם הוא דן מורי, מהמצטיינים בעונה החולפת. הבלם שב מחופשה פרטית ומחפש גם אופציות מעבר לים, ובמועדון מקווים שימשיך. גם בלם אחר, דניאל פלשר, יקבל הצעה לחוזה חדש.

סוכנים הציעו עשרות שחקנים לאנשי המועדון בימים האחרונים, אך שום דבר לא הפך לרציני. שני התפקידים המרכזיים בהם רוצה להתחזק קודם כל המאמן יוסי אבוקסיס הם בלם וחלוץ. מי שעשוי להישאר במועדון הוא דולב חזיזה. אחרי שהעסקה עם מכבי חיפה נפלה, הקשר לא פוסל את האופציה שימשיך בקבוצה, אך מתכוון לבדוק אופציות בחו"ל. חזיזה מחזיק בחוזה לעונה הבאה ובמועדון לא מתכוונים לוותר עליו אם לא יקבלו את הסכום אותו הם דורשים, וכך גם לגבי יובל אשכנזי, שמחזיק גם הוא בחוזה עד לסיום העונה הבאה.

דן מורי חוגג (חגי מיכאלי)דן מורי חוגג (חגי מיכאלי)

בקבוצה רוצים להשאיר את עמית זנטי, המושאל ממכבי חיפה, לעונה נוספת, וניסו להכניס אותו כטרייד בעסקת חזיזה לכרמל אם הייתה יוצאת לפועל. כעת ינסו לבדוק איך אפשר לדאוג שהשחקן ילבש כתום גם בעונה הבאה, כאשר גם השאלה באה בחשבון. הקשר יתחיל את האימונים עם קבוצת האם שלו ולאחר מכן תתקבל החלטה לגביו.

ועוד על קו בני יהודה-מכבי חיפה. אתמול פורסם ב-ONE שמאמן הכושר של הקבוצה משכונת התקווה, אבנר עיני, מועמד לירוקים, אותם עזב ערן שדו. עיני, שזכה עם הקבוצה פעמיים בגביע המדינה, מוערך מאוד על ידי השחקנים ואנשי הצוות המקצועי ומועדון היו שמחים לראות אותו נשאר. "יש לאבנר חלק גדול בהצלחה שלנו, הוא אחד הגורמים החשובים לחדר ההלבשה הבריא והאווירה החיובית שיש בבני יהודה", אמרו בקבוצה.

עמית זנטי (שחר גרוס)עמית זנטי (שחר גרוס)

בנושא אחר, בקבוצה גיחכו כאשר שמעו אתמול (שני) שמשה חוגג הציב אתמול אולטימטום למכבי נתניה לפני עסקת עלי מוחמד. בעלי בית"ר ירושלים אמר לאנשי היהלומים כי יש להם זמן קצוב להחזיר תשובה בנוגע לקשר הניז'רי, ואם לא יעשו זאת הוא יחתים את איסמעילה סורו. הקשר מחוף השנהב כלל לא היה סגור בבירה, ואפילו רחוק מכך. בית"ר רק גיששה לגביו מול בני יהודה, אך הצעה לא התקבלה, ובמועדון אמרו על כך: "זה לא יאומן ההתנהלות הזו, אבל בסוף הקלף שלו הצליח".