אחרי שכבר החזירה את עדן בן בסט מהפועל באר שבע והתחזקה גם במהראן לאלה ששב מהשעייה של שנתיים, הפועל חיפה נמצאת בדרך לחיזוק נוסף של חוליית ההתקפה. החלוץ בן ה-27 אמרי וולשמן, ששיתף פעולה בשנה שעברה עם דקל קינן בסינסינטי, צפוי להצטרף לקבוצה של חיים סילבס בימים הקרובים.

וולשמן עצמו יצר קשר עם מספר גורמים בארץ כדי לשאול על הקבוצה. יואב כץ אישר את מועמדותו של החלוץ: "חיים סילבס המליץ עליו. הייתה לי שיחה איתו והבנתי שהוא שיחק עם דקל קינן באותה קבוצה".

בתוך כך הקבוצה תמשיך במאמציה לחפש שחקן קישור נוסף וגם מגן שמאלי, ובמקביל השבוע, לאחר שני משחקי האימון מול הפועל רעננה והפועל עכו, חיים סילבס ידלל את הסגל. בקבוצה מקווים שעם השלמת הסגל ניתן יהיה להציג קבוצה טובה שתוכל להיאבק על מקום בפלייאוף העליון.

כאמור, את הקריירה הבוגרת החלוץ החל בקבוצת פורטלנד (עד גיל 23) שבארצות הברית ולאחר מכן המשיך לסיגמה מהליגה החצי מקצוענית בקנדה במדיה הרשית 16 שערים ב-18 הופעות. ב-2016 וולשמן כבר שיחק בקבוצת פורטו ריקו, שמשחקת בליגה הצפון אמריקאית. הקריירה שלו המשיכה לסינסינטי לצד דקל קינן ובעונה החולפת הוא היה מושאל לפורג הקנדית (שני שערים בשבע הופעות).