אין ספק כי אוזניות לשמיעת מוזיקה הן אחד מהאקססוריז הנפוצים ביותר לעוסקים בספורט. אחרי שסקרנו במדור זה מגוון רחב של אוזניות מכלל הסוגים, הגיעו לידנו אוזניות מסוג שונה – אוזניות ה-TREKZ AIR או ה-TREKZ TITANIUM (רמות גימור שונות). 

לפרטים נוספים לחצו כאן

השוני מרוב האוזניות בשוק מתבטא בעובדה שהאוזניות הללו לא נכנסות לתוך האוזן אלא יושבות בסמוך לאוזן באזור הפיאות לכאורה. הדבר מאפשר למתאמנים להיות מודעים לרחש הסביבה תוך כדי שהם שומעים מוזיקה וזו למעשה הבשורה של המוצר.

אוזניות ה-TREKZ בגוון הכחול אוזניות ה-TREKZ בגוון הכחול

לא משנה אם אתם רוכבים על אופניים חשמליים, נוסעים על קורקינט או סתם רצים להנאתכם – אתם תשמעו את הנעשה סביבכם, כמעט ללא פגיעה באיכות שמע המוזיקה, וכך תהיו בטוחים יותר (בייחוד אם אתם בסביבה עירונית).

במקרה ותרצו להתנתק לגמרי מהסביבה, על מסלול הריצה למשל או במכון הכושר, תוכלו להשתמש באטמים מיוחדים אשר מגיעים עם המוצר, אשר יאפשרו את שמיעת המוזיקה בלבד.

ממשק האוזניות הוא מאוד ידידותי – הוא מאפשר בקלות התחברות לנייד, משמש גם כדיבורית לשיחות וקיימת גם שליטה על עוצמת השמע. טעינת האוזניות נמשכת כשעתיים והיא מספיקה עד לשש שעות עם זמן המתנה של 20 יום. במקרה של סוללה חלשה ניתנת אחת למספר דקות הודעה קולית על כך.

האוזניות מונחות על העורף ושומרות על יציבות גם בתנועות חדותהאוזניות מונחות על העורף ושומרות על יציבות גם בתנועות חדות

האוזניות נתמכות בקשת עדינה אשר מונחת על העורף, כך שהן מחוברות ללא סכנה של אובדן של אחת מהן (כמו באזוניות הנפרדות זו מזו). בבדיקה שעשינו באימון אינטנסיבי של תנועה וכן בריצה, האוזניות נשארות יציבות במיקומן – דבר אשר נותן להן יתרון אדיר.

בשורה התחתונה מדובר במוצר מרענן הנותן פיתרון נהדר לאלו הרוצים להתאמן ולהישאר בטוחים וקשובים לסביבתם, ואם לומר את האמת, זה גם נחמד שהאוזניות לא “מתחפרות” לנו בחלל האוזן. לאלה שרוצים כן להתנתק ועדיין ליהנות מנוחות האוזניה, המוצר כאמור כולל אטמים לערכה הנמכרת בארץ.  ניתן להישג ברשתות אופיס דיפו,  ICELL ודיוטי פרי.

לפרטים נוספים לחצו כאן