האביב מזמן כבר כאן, והימים היפים עוד טרם הטמפרטורות הגבוהות והלחות גורמים לנו לצאת לטבע ולנסות את כוחנו בריצה ללא הקור המקפיא של החורף והגשמים המטרידים.

לכבוד העונה החדשה, לקחנו לריצת מבחן את נעלי ה-NIKE REACT, אשר לטענת החברה מציגות סוליית קצף חדשנית וייחודית המשלבת שיכוך והחזר אנרגיה טובים יותר מבעבר.

לכאורה מדובר בשני מונחים מנוגדים שכן השיכוך סופג את הזעזועים בעוד החזר אנרגיה אמור לתת לנו את הכוח בצעד הבא, אך הנעל בהחלט עושה את העבודה – היא מספקת תחושה של ריחוף שמעלימה את הנוקשות אך עם זאת אינה פוגעת במהירות (הנעל אגב נוסתה על כדורסלנים טרם נוסתה על רצים בשל הדינמיקה המשתנה בעת המשחק).

הנעל איננה מעוצבת כנעל “גרב קלאסית”, אך גם ללא הידוק השרוכים היא מתלבשת על הרגל בצורה יציבה יחסית (¾ גרב). עבורי לפחות, השרוכים גם כן מהווים חידוש מרענן שכן החוויה הלא נעימה של “שרוכים נפתחים” לא ארעה לאורך עשרה קילומטרים (הן בשטח והן על מסילת הריצה).

אם בעיצוב עסקינן, תצטרכו לאהוב שני אלמנטים המאפיינים את הנעל בצורה ייחודית: הנעל בריצת המבחן היתה בגוון ירוק צבאי משהו (שעבורי נתן מוטיבציה) – אך ניתן לרכוש אותה גם בגוונים נוספים.  בנוסף, ב-REACT קיימת מגרעת של כסנטימטר בין גוף הנעל לסוליה באחוריי הנעל (בכל הגוונים בצורה רוחבית).

ניסינו גם על המסילה: עיצוב ירוק עם מגרעת בחלק האחורי

בניגוד לנעלי ריצה אחרות, משטח הקצף של הסוליה הנו כמעט אחיד לחלוטין בצדיי הסוליה ובמגעה עם המשטח מטה, מה שתורם לתחושה העיצובית של נעל קלילה.

את הנעליים תוכלו לרכוש תמורת 680 ₪ בחנויות ובאתר nike.com. מכל מקום, שתהיה לכם ריצה נעימה. 

רוצים לדעת ראשונים על כל כתבה במדור בריאות וכושר? היכנסו לתפריט באפליקציית ONE בסמארטפון, בחרו “התראות” וסמנו את בריאות וכושר. נתראה בכתבה הבאה!