חברת Stanga Games, סטארט אפ ישראלי שעומד מאחורי משחק כדורגל שונה מכל מה שאתם מכירים, הודיעה השבוע על גיוס של כמיליון דולר לפיתוח המשחק שלה, שמבטיח להביא משהו אחר וחדש לעולם משחקי הכדורגל. מדובר בגיוס נוסף של חצי מיליון דולר, אחרי גיוס קודם שהושלם בדצמבר 2017. החברה נוסדה ב-2014 על ידי גילי אוחיון, נועם בן צבי, עדי אוחיון ואנתוני קופס, ובשנת 2017 מונה אדם יפה למנכ”ל.

משחקי כדורגל הם לא משהו חדש בשוק הגיימינג, מפוטבול מנג’ר ועד פיפ”א ו-pes, ובכולם אתם יכולים לנהל קבוצות כדורגל, לשחק עם השחקנים האוהבים שלכם ולנסות להביא את הקבוצה האהובה עליכם הכי רחוק שרק אפשר, אבל ב-Stanga Games חשבו על משהו אחר לגמרי, משחק פוטבול מנג’ר שמשלב בין הכדורגל, לעולם התחתון.

Underworld Football Manager, זה שמו של המשחק שבו תצטרכו לנהל את הקבוצה שלכם, אך בו זמנית גם להרוס קבוצות יריבות ואף להשתמש בשוחד. כן, תוכלו לשלם לשחקנים כדי להבקיע שערים עצמיים או לקבל אדום בכוונה, להרוס אצטדיונים של יריבות אחרות ולשחק בזמן אמת מול שחקנים אחרים ברחבי העולם.

המשחק קיים כבר ב-Google Play וזכה ליותר ממיליון הורדות מאז הושק בשנת 2015, ורובו מבוסס על רכישות פנימיות במטבע הווירטואלי של המשחק, שמאפשר לכם לרכוש מוצרים ושדרוגים, ונע במחירים של כ-8 שקלים עד 600 למוצר היקר ביותר. מנכ”ל החברה, אדם יפה, מסר ל-PocketGamer: “נשתמש בגיוס הכספי החדש כדי לשכור צוות עובדים נוסף שיעזור לנו להגדיל את בסיס המשתמשים שלנו ולפרוץ לשווקים חדשים”.

רוצים להגשים חלום ולטוס למשחק בליגה הספרדית? לחצו כאן לחבילות הספורט של ONE TRAVEL >>