עובד החודש

לזלאטן איברהימוביץ’ חשוב שאוהדי L.A גלאקסי יהיו מרוצים, והשבדי החליט לעשות מעשה. הוא הגיע למשרדי הקבוצה והתקשר לכמה מחברי המועדון שחידשו את המנוי לעונה הבאה: “לא תתאכזבו, יהיו רגעים של שמחה”. אנחנו יודעים דבר אחד – אם זלאטן מתקשר, לעולם לא מנתקים.

לברון ג’יימס ודונלד טראמפ פותחים חזית

הכדורסלן התראיין לטלוויזיה בארצות הברית ונשאל האם היה רץ לפוליטיקה: “אם זה אומר שאבחר על חשבון טראמפ, אז כן”. נשיא ארצות הברית לא נשאר חייב: “אני אוהב את ג’ורדן”.

חבר חדש לרונאלדו באימונים

כריסטיאנו רונאלדו מתאקלם לאט לאט ביובנטוס, וכבר הספיק להתגבש באימון עם כוכב הקבוצה פאולו דיבאלה. השניים נראים חזקים מתמיד וללא ספק יאיימו על תואר הצמד הקטלני באירופה.

אודגרארד עם דרך מקורית משלו להתאמן

הנורבגי ששיחק בעבר בריאל מדריד מצא דרך מקורית לשמור על כושר גם בזמן פציעה, ובאמצעות משקפיים מיוחדות זה מרגיש שהוא באמת על המגרש. גם אנחנו שואלים מתי זה יגיע לישראל.

אין תירוצים אצל קלרנס סיידורף

ההולנדי כבר פרש ממשחק ואפילו הפך למאמן, אבל מבחינתו זה לא תירוץ להוריד את הרגל מהגז: “העובדה שאני כבר לא שחקן פעיל לא מהווה הצדקה להפסיק להתעסק בספורט, מה שעוזר לשמור על בריאות פיזית ומנטלית”. פייר? אנחנו מסכימים.

לטראמפ עבר גם בכדורגל 

מסתבר שלנשיא ארצות הברית יש עבר בספורט הקבוצתי, כאשר שיחק באקדמיית הכדורגל הצבאית שבניו יורק בצעירותו. אמנם קריירה בתחום לא יצאה לו, אבל אין ספק שהוא לא “כישרון מבוזבז”.