קבוצת עירוני רעננה מהליגה הלאומית סיכמה לאחרונה על חסות ראשית עם חברת "קבוצת יובלים", העוסקת בתחום הנדל"ן ותשנה את שמה לעירוני "יובלים" רעננה. העסקה מוערכת ב-300 אלף שקלים לשלוש השנים הבאות (שנה ואופצייה לשנתיים נוספות) ומדובר בעליית מדרגה לעומת הסכם החסות הקודם של הקבוצה מול איצקוביץ’ נכסים.

תחום החסויות בליגה הלאומית גדל בצורה משמעותית בשנים האחרונות, ולא מעט קבוצות זכו לעניין מצד חברות ועסקים. רעננה בנתה לעצמה בשנים האחרונות תדמית של קבוצה המקדמת בעיקר את שחקני הבית שגדלו אצלה (גיא לביא, מייקל בריסקר, גיל בני, ליאור קררה, רום גפן, גל טסלר ואחרים) וצעירים מוכשרים נוספים (יובל זוסמן לפני שנתיים, מיכאל מושקוביץ בעונה החולפת).

איציק ברוך הבעלים של "קבוצת יובלים", מייקל בריסקר, ראש עיריית רעננה איתן גינזבורג, גיל בני (דוברות עיריית רעננה) איציק ברוך הבעלים של "קבוצת יובלים", מייקל בריסקר, ראש עיריית רעננה איתן גינזבורג, גיל בני (דוברות עיריית רעננה)

גיל בני ובריסקר, שימשיכו בקבוצה בעונה הקרובה וצפויים להוביל אותה, הובילו לאחרונה את נבחרת העתודה של ישראל לזכייה ההיסטורית באליפות אירופה עד גיל 20. הבעלים של "קבוצת יובלים" הינו תושב העיר, איציק ברוך. נותנת החסות החדשה של הקבוצה מתמחה בתחום הנדל"ן קרוב לשני עשורים ומעוניינת לראות את הקבוצה חוזרת לצמרת הטבלה, זאת תוך שהקבוצה תמכור למשחקיה כרטיסים במחירים סמליים כדי למלא את ‘מטרווסט’.

בתוך כך, מושקוביץ (20, 1.99) שהיה שחקן הקבוצה בעבר והקיץ הצטיין עם נבחרת העתודה חתם לעונה אחת בהפועל רמת גן/גבעתיים. הפורוורד סיפק בעונה החולפת ברעננה ממוצעים של 4 נקודות ו-4 כדורים חוזרים למשחק וינסה לשדרג את מספריו בזיסמן.