במסגרת פרויקט כדורסל הרחוב הגדול בישראל, סבב סטריטבול ישראל 2018, הטורניר השלישי בסדרה מגיע לפתח תקוה זו השנה השנייה ברציפות.

פתח תקוה תארח את הסבב בתאריכים 13 עד ה-14 ביוני. בטורניר צפויים ליטול חלק מאות שחקנים ושחקניות מכל רחבי הארץ מגילאי קט-סל ועד בוגרים/ות.

הטורניר יתקיים בספורטק הגדול והחדיש בעיר, כאשר השנה מוקדש הטורניר לזכרה של הילה אלנקרי אגמון ז"ל, שחקנית בכירה בקבוצת הפועל פתח תקוה.

בסימן זה יעניקו נציגי המשפחה את גביע ה-MVP לשחקנית המצטיינת בטורניר. הטורניר מופק ע"י מיתוס ספורט ושחקן אמיתי כחלק מפרויקט "סבב סטריטבול ישראל" בשיתוף אגף הספורט של עיריית פתח תקוה, איגוד הכדורסל ומכבי ישראל.

במסגרת הטורניר יחולקו פרסים כספיים בסך כולל אלפי שקלים בקטגוריות בוגרים/ות 4000 ₪, נוער (גברים ונשים 2000 ש"ח) ונערים/ות בסך 1000 ₪. הסבב שם לו לדגש השנה את נושא הנשים ולפיכך חבר לשיתוף פעולה עם אתנה, זאת במטרה להרחיב את כמות הילדות/נערות ונשים הנוטלות חלק במשחק.

במסגרת הטורניר יערך אימון חוויתי לפיתוח יכולות אישיות. את האימון יעביר מנהלה המקצועי של חברת שחקן אמיתי ליאור ליובין במגרש המרכזי בהשתתפות שחקני הטורניר. כמו כן תתקיים תחרות השלשות המסורתית בחסות דומינו'ס פיצה.

צילום: אריאל שרוסטר

השחקנים והשחקניות שישתתפו בטורניר יקבלו כל אחד ואחת ערכה אישית הכוללת חולצת משחק, תעודת השתתפות ושלל הפתעות מטעם נותני החסות ZAROS (מים מינרליים) ו קרואסון DAYS7.

הטורניר יחל לקראת השעה 16:00 וצפוי להסתיים ב 23:00, את משחקי הטורניר בשלבים הגבוהים (רבע גמר ומעלה) ישפטו שופטי איגוד הכדורסל. גם בטורניר זה תוצב מערכת מצלמות המשולבת באפליקציה ייחודית המאפשרת לשחקנים לקבל את סרטי המשחקים שלהם מתוך ספריית VOD, המערכת המופעלת ע"י חברת ,פלייסייט" אף תשדר את המשחקים מהמגרש המרכזי.

לפרטים והרשמה לחצו כאן