יום רביעי בבוקר ואירופה נרגשת. שעות בודדות אחרי חצי הגמר הראשון של המונדיאל שהפגיש את צרפת ובלגיה ושעות בודדות לפני חצי הגמר השני שיפגיש את אנגליה וקרואטיה, רוב אירופה עוסקת בטורניר החשוב בעולם ובארבע הנבחרות האירופאיות שהגיעו לשלבים המכריעים שלו. אבל בשתיים מהמדינות החשובות באירופה, מכל הבחינות ובטח שמבחינה ספורטיבית, עוסקים הבוקר באיש אחד – כריסטיאנו רונאלדו.

כי עם כל הכבוד לשער של סמואל אומטיטי, השער שה-MARCA הספרדי סידר הבוקר לרונאלדו אומר הכל: “לא יהיה עוד אחד כמותו”. אחרי תשע שנים ו-450 שערים (או 451, תלוי את מי שואלים) רונאלדו עוזב ובאחד משני העיתונים הגדולים של מדריד פרגנו בענק עם תמונה של המספרת המופלאה מול יובנטוס ברבע גמר הצ’מפיונס השנה, תמונה שמוקפת ב-451 כדורים, כל אחד מהם עבור אחד מהשערים ש-CR7 כבש, כל אחד עם סמל הקבוצה מולה הוא כבש את השער.

רונאלדו נפרד מריאל מדריד (מערכת ONE)

ולא רק במארקה פרגנו. ב”אלברנבאו” העיתון של ריאל מדריד, כתבו “תודה” כאשר בכל אחת מהאותיות מצויינות הזכיות של רונאלדו – האישיות והקבוצתיות, וכן נכתב “השחקן הטוב בעולם, די סטפנו של המאה ה-21, עוזב”.

ב”אס” וב”מונדו דפורטיבו” הלכו על כותרות עם ניחוח איטלקי – “צ’או כריסטיאנו” בראשון ו-”CRשבע” בשני, כשהמילה שבע כתובה באיטלקית.

ובאיטליה, כמובן, חוגגים. השער של עיתון הספורט החשוב בארץ המגף, קוריירה דלו ספורט, הציג תמונה של רונאלדו במדי יובה עם הילה מסביבו והכיתוב “ויהי אור” ומתחתיו: “האוהדים בהזיות. יוצג ביום שני בטורינו”.

רונאלדו - ויהי אור (טוויטר)

ב-”טוטוספרט” הלכו על “הנה הוא” וב”מטרו” פרגנו עם “יובה, איזה שיחוק”. אפילו ברומא, על רקע תמונה של כריסטיאנו עם מנולאס, כתבו “ברוך הבא”.

רוצים להגשים חלום ולטוס למשחק בליגה הספרדית? לחצו כאן לחבילות הספורט של ONE TRAVEL >>